OPET istasyonlarında sürekli düşen kalite

protest60

Aktif Üye
Doblo
Adı
Yusuf
Kan Grubu
A RH -
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
LAL KIRMIZI
Sürekli yakıt aldığım Küçükkuyu Opet istasyonunda aracımı yıkarken yıkama tabancası Kaputumdaki boyayı kaldırdı....Durumu söylediğimde Müdür olan kişi ''yıkama tabancasını kaputa vurduğumu,sesi duyduğunu''söyleyerek beni yalancılıkla suçladı...
Kamera kayıtları incelendiğinde YALAN SÖYLEYENİN KENDİSİ OLDUĞU anlaşıldı...Konuyu Şikayet Var'a yazdım...''Mağduriyetim giderilmediği taktirde OPET İSTASYONLARINA LASTİK ŞİŞİRMEK İÇİN BİLE GİRMEYECEĞİMİ''belirttim.

Dosyalar

• IMG_20200911_185151.jpg
    IMG_20200911_185151.jpg
    925,6 KB · Okunma: 46

fthpl

Talha Fatih Pala
Doblo
Adı
Talha Fatih Pala
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Doğalgaz Teknisyeni
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Renk
Yıldız Mavi
Geçen de ben otomatik yıkama makinasına girdim tavanda 2 3 ince cizik oluşmuş boylu bpyunca .... yıkamıyordum bayadır girmemeli öyle olunca. Kuş boklarihasar veriyor.. en güzel kendin yikican silcen geçmis olsun ..

protest60

Aktif Üye
Doblo
Adı
Yusuf
Kan Grubu
A RH -
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
LAL KIRMIZI
Geçen de ben otomatik yıkama makinasına girdim tavanda 2 3 ince cizik oluşmuş boylu bpyunca .... yıkamıyordum bayadır girmemeli öyle olunca. Kuş boklarihasar veriyor.. en güzel kendin yikican silcen geçmis olsun ..

Sağolasın kardeş...Zaten kendim yıkıyordum ama sanırım yıkama kompresörünün ayarı fazla açıktı.

fthpl

Talha Fatih Pala
Doblo
Adı
Talha Fatih Pala
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Doğalgaz Teknisyeni
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Renk
Yıldız Mavi
Sağolasın kardeş...Zaten kendim yıkıyordum ama sanırım yıkama kompresörünün ayarı fazla açıktı.

Müsait bir yerde normal hortumla yikiycan en guzeli. Kovayla da olur yavaş yavaş. Neyse allah beteriden korusun

Fırtına05

Gölcük Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Adı
Zafer erlik
Kan Grubu
0 +
Araç Yılı
2017
Sürekli yakıt aldığım Küçükkuyu Opet istasyonunda aracımı yıkarken yıkama tabancası Kaputumdaki boyayı kaldırdı....Durumu söylediğimde Müdür olan kişi ''yıkama tabancasını kaputa vurduğumu,sesi duyduğunu''söyleyerek beni yalancılıkla suçladı...
Kamera kayıtları incelendiğinde YALAN SÖYLEYENİN KENDİSİ OLDUĞU anlaşıldı...Konuyu Şikayet Var'a yazdım...''Mağduriyetim giderilmediği taktirde OPET İSTASYONLARINA LASTİK ŞİŞİRMEK İÇİN BİLE GİRMEYECEĞİMİ''belirttim.
20200926_142100.jpg

Fırtına05

Gölcük Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Adı
Zafer erlik
Kan Grubu
0 +
Araç Yılı
2017
Benimde spoylırdaki boya kalktı yıkama makinesinden.

sedat28

Saygın Üye
Doblo
Adı
Sedat
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Teknik Müdür
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Benimde spoylırdaki boya kalktı yıkama makinesinden.
Geçmiş olsun bu tarz plastik malzemelere boya yaparken astar ve fırınlama iyi yapılmadığı için basınçlı yıkama makineleri boyayı kaldırabiliyor. Dikkat etmek gerekiyor.

protest60

Aktif Üye
Doblo
Adı
Yusuf
Kan Grubu
A RH -
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
LAL KIRMIZI
Geçmiş olsun bu tarz plastik malzemelere boya yaparken astar ve fırınlama iyi yapılmadığı için basınçlı yıkama makineleri boyayı kaldırabiliyor. Dikkat etmek gerekiyor.
benimki kaputta ki boyayı kaldırdı.