ön koruma yasal mı?

Northern

Yeni Üye
Adı
necmi
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2012
Merhaba dostlar aracıma ön koruma takmayı düşünüyorum.Muayenede veya polis uygulamasında sıkıntı yaşarmıyım.Bilgisi olan arkadaşlar yada yaşanmışlıklarını paylaşacaklar yardımcı olursa sevinirim..

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Merhaba dostlar aracıma ön koruma takmayı düşünüyorum.Muayenede veya polis uygulamasında sıkıntı yaşarmıyım.Bilgisi olan arkadaşlar yada yaşanmışlıklarını paylaşacaklar yardımcı olursa sevinirim..
kaza anında karşı tarafa büyük zarar vermektedir. Bu durumda zaten karşı taraf dava açsa kazanır. Polis aracın üzerinde orjinal olmayan işli olmayan herşeyi sök diyebilir.

Korax edit

♛️"𝚉𝚒𝚗𝚍𝚊𝚗'𝚂 𝙿𝙰𝙺𝙴𝚃" ♛️
Doblo
Adı
Korax
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Serbest Meslek
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2004
Renk
Çelik Grisi
Aslında sıkıntı yok bende daha önce vardı d1 kasada önüde ışıklı olandan hiç sıkıntı olmadı muaynedir polistir hatta gece ışıklarını yakınca offroad gibi oluyordu ilgi çekiyordu baya. E tabi ilerde gözüme hoş gelmemeye başlayınca söktürdüm sana tavsiyem taktırma illa takacam dersende önüne hoş duran modellere bak ustam.

rastisss

sabri satılmış-manisa
Doblo
Adı
sabri
Kan Grubu
A RH +
Meslek
işçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Conformatic
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
siyah
o parça avustralyada yola çıkan ve çarpılan kangrular için icat edilmiş ve bizim ülkemizde yasak diye biliyorum zira ulkemizde kangru yok çarpacağınız insanı öldürme ihtimaliniz yükselir bence taktırmayın maddi hasarla atlatmak daha iyidir.