ön kaput taş izleri

fatih27

Azimli Üye
Tepki
7
slm bi konuda yardımınızı rica edecektim

bugun d2 doblomu fiat yetkili servisinde komple boya koruma+carbon clean icin vermiştim aracım cıktı cokta güzel olmuş ALLAH nazarlardan korusun yalnız boya korumada pasta cila atıldıgı için ön kaputun üzerindeki taş izleri cıktı cok belirgin oldu*realsad* sizden ricam bunu nasıl halledebiliriz yardımcı olursanız sevinirim

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
fatih27 tarafından yazılan metin:

bugun d2 doblomu fiat yetkili servisinde komple boya koruma+carbon clean icin vermiştim aracım cıktı cokta güzel olmuş ALLAH nazarlardan korusun yalnız boya korumada pasta cila atıldıgı için ön kaputun üzerindeki taş izleri cıktı cok belirgin oldu*realsad* sizden ricam bunu nasıl halledebiliriz yardımcı olursanız sevinirim

sevgili kardeşim raptor ustamın bu konu hakkında epeyce yazılmış bilgileri var...........forumu araştırırsan bulursun kardeşim...........

RAPTOR

Fenomen Üye
Tepki
950
Modeli
Renk
Beyaz
fatih27 tarafından yazılan metin:

boya korumayı yapan firma hatalı işlem yapmış.boya koruma işleminden önce çizikler ve taş izleri çok özenle rotüşlenir.sonra derin çiziklerin bulunduğu bölgeler en ince su zımparası ile hafifçe zımparalanır.(2500 grid veya daha ince olan 3000 v.s. zımpara ile)daha sonra polisajla pasta cila yapılır.pastanın ardından ince pasta ve parlatıcı son kat cilalar yapılarak işlem sonlandırılır.

anladığım kadarıyla sizin aracınıza sadece pasta yapılmış ki bizpasta cilayı rotuş işleri dışında kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

RAPTOR

Fenomen Üye
Tepki
950
Modeli
Renk
Beyaz
sn fatih 27

lütfen konuları ilgili başlık altında açınız.

Bu konu tarafımdan taşınmıştır.

Hs851

Daimi Üye
Tepki
0
benm kaputn uc kısmlarındada wardı koruma bantı yaptk şuan görünmüo ama yakında kaputa carbon fiber kaplıcam :D

berat

Fenomen Üye
Tepki
166
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
bizim doblododa var

berat

Fenomen Üye