Ön cam Değiştirme

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Boynuzlu koç değil mi ikiside? Benim tahminim öyle. Koç Allianz anlaşmalı olmaları lazım.

kokplot

Onursal Üye
DobloM tarafından yazılan metin:
Boynuzlu koç değil mi ikiside? Benim tahminim öyle. Koç Allianz anlaşmalı olmaları lazım.

galiba öyle.. konumuz cam olmasına karşı bu kasko durumunun tam püf noktalarını belirtir bir köşe açsak sigortacıların uyanıklıklaını yazmakla bulmakla bitiremeyi gibime geliyor.

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
İyi sebep oldu bu konunun açılması, bahsi geçen başlığa ihtiyaç var Abi :)

yenidoblocu

Daimi Üye
Adı
Berkay
Modeli
Renk
siyah
benim ön cama taş geldi ne yazıkki.değştrimeyi düşünüyorum izmirde var mı bildiğiniz iyi camcı.?orjinal olarak değiştircem kaskodan.değiştiripte sıkıntı yaşayan var mı hiç ?

Dark Knight

Fenomen Üye
yenidoblocu tarafından yazılan metin:
benim ön cama taş geldi ne yazıkki.değştrimeyi düşünüyorum izmirde var mı bildiğiniz iyi camcı.?orjinal olarak değiştircem kaskodan.değiştiripte sıkıntı yaşayan var mı hiç ?

Birmot izmir servis ile görüşmenizi öneririm, onlar sizi yönlendirecektir.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
fazla bir alakası yok ama ben yeni ön cam değiştirdim. Ön cam renkli değişitirme dahil droglass cam 140 tl ye mal oldu. Ankara fiyatıdır.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
bana 25o dediler ama kasko karşıladığı için hiç oralı olmadım!

sahi kaskon yokmu kardelen niye kaskoya itelemedin camı?

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
araç 2006 kasko yaptırmadım..2 yıla yakındır da biniyorum..valal ben fabrikada adam buldum kendi yerlerinde de değiştirttim..Kaskosu olamdan ankara da hesabı uyana team dobloculara yardım edelim...

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz

bende aynı olaydan dolayı cam değiştim.bende kaskodan değiştirdim hiç bir sıkıntı yok.yanlız camı sökecek olana söyle makineyle eski camı sökerken çerçevenin boyasına dikkat etsinler.o içerden çizildimi bi su alırsa hertaraftan pas verir arabanı batırır.cam söküldükten sonra çerçeve çevresini iyice kontrol et çizik varsa derhal iyice rotuşlettir.

bu bölge cam ve silikonun altında kaldığı için çok önemsemiyorlar.sen dikkat et!

yenidoblocu

Daimi Üye
Adı
Berkay
Modeli
Renk
siyah
RAPTOR tarafından yazılan metin:

bende aynı olaydan dolayı cam değiştim.bende kaskodan değiştirdim hiç bir sıkıntı yok.yanlız camı sökecek olana söyle makineyle eski camı sökerken çerçevenin boyasına dikkat etsinler.o içerden çizildimi bi su alırsa hertaraftan pas verir arabanı batırır.cam söküldükten sonra çerçeve çevresini iyice kontrol et çizik varsa derhal iyice rotuşlettir.

bu bölge cam ve silikonun altında kaldığı için çok önemsemiyorlar.sen dikkat et!

uyarı için teşekkürler.ya bende aslında o su alma olayından korkuyorum.ondan adam gibi işçiliği olan birine yaptırmak istiyorum ki ilerde o sorunları yaşamayayım.aynen aklımda tutarım söylediklerini..

yenidoblocu

Daimi Üye
Adı
Berkay
Modeli
Renk
siyah
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:

Birmot izmir servis ile görüşmenizi öneririm, onlar sizi yönlendirecektir.

sağolun bi görüşeyim onlarlada..

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
arkadaşlar aklınızda bulunsun...kaskonuz varsa heryıl kaskodan 1 cam ve 1 takım far değişme hakkınız mevcuttur.kaskonuzu bozmaz.

ayrıca camın garantisinden dolayı 2. bir cam hakkınız daha doğuyor.

kısaca senede toplam ön 2 cam ve 1 takım far değiştirme hakkınız mecuttur.kaskonuz bozulmaz!

yenidoblocu

Daimi Üye
Adı
Berkay
Modeli
Renk
siyah
ya abi bu tamirciler nasıl tamirci ben anlamıyorum.camı değiştridim bugün orjinaliyle servisin gönderdiği yere.bide baktım yukarda leke !hemde baya büyük uç kısmında sonra adamın peşine düştük nerdesin abi sanayideyim gittik eline boya aldı boyadı tamam mı tamam hadi eyvallah ama tam geçmedi sağlık olsun neyse dedik.eve geldim bide baktım park sensörü çalışmıyor!kablosunu koparmışlar sağolsunlar.bakalım ne olacak şimdi.bide koli bandı leke yapmaz mı dedim yapmaz dedi bakalım yarın sökünce görcem..

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
bizim doblonun ön cam ve sol far deyişmesi gerekiyor deyiştirirken ustalara verilen işçiliğide ödüyormu kasko

S@MeT38

Saygın Üye
benim öncamdada küçücük bi çatlak var büyümüyor diye sallamıyorum.özel bi camtamir eden makinası varmış götürmüştüm bi ara ama içerdende çatlamış dedi adam o yüzden tamiri olmadı

yenidoblocu

Daimi Üye
Adı
Berkay
Modeli
Renk
siyah
berat tarafından yazılan metin:
bizim doblonun ön cam ve sol far deyişmesi gerekiyor deyiştirirken ustalara verilen işçiliğide ödüyormu kasko

evet

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
mesela 2 -3 sene önceydi bizim doblonun lastiklerini bıçakla patlatmışlardı kaskoya verdik geldi 1 gün sonra çekici, anlaşmalı servise götürdü 2 gün sonra gittik aldık dobloyu 60 tl para ödedik :) :) ben de zannediyordum cebimizden para çıkmıcak ama yinede kasko ŞARTTT :) :)

Dark Knight

Fenomen Üye
0 araç olmasa bile kasko şart. Arkadaşımda Fiat albea vardı 2004 model kasko yaptırmamıştı. Aracını yaktılar, kaskosu olsa bu kadar perişan olmayacaktı. Allah'tan terör mağduru olarak valilik aracın değerinde ödeme yapacakmış ki kurtuldu. Bende 99 model polo vardı ona bile kasko yaptırıyordum. Aynı kaskodan devam ederseniz ikinci sene hasarsızlık indirimi de çok avantaj getiriyor.

yenidoblocu

Daimi Üye
Adı
Berkay
Modeli
Renk
siyah
evet kasko şart.ben bu sene kaskoyu değiştirmeyi düşünüyorum çünkü hiç biyerde anlaşması yok doğru dürüst.fiat servisinin anlaşmalı kaskolarından birini yaptırmayı düşünüyorum..

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:
0 araç olmasa bile kasko şart. Arkadaşımda Fiat albea vardı 2004 model kasko yaptırmamıştı. Aracını yaktılar, kaskosu olsa bu kadar perişan olmayacaktı. Allah'tan terör mağduru olarak valilik aracın değerinde ödeme yapacakmış ki kurtuldu. Bende 99 model polo vardı ona bile kasko yaptırıyordum. Aynı kaskodan devam ederseniz ikinci sene hasarsızlık indirimi de çok avantaj getiriyor.

terör mağduru olmasaydı gitmişti paralar :)