ogs ön cam

serialblood

Azimli Üye
Tepki
0
Selamlar
bende 2012 yeni doblo premio onfort var
Ogs em de yeni fakat 2 kere kaçak geçtim Cİhazı bir türlü okumuyor sebebi sizce aşağıdaki olabilir mi? Doblo nun ön camıdamı aynı

CEVAP 10: Şayet aracınızın ön camı atermik (ısı yalıtımlı) ise cihazların camda monte edileceği özel
bölgeler bulunmaktadır (**** ****, Laguna, Clio, Kangoo, Opel Vectra, Astra, Citroen, BMW,
Mercedes vb.).
Bu durumda Karayolları danışma birimlerinde cihazınızı test ettirip cihazın camda takılacağı yerler
hakkında bilgi alabilirsiniz. Cihazınız geçiş sırasında BİP sinyalini vermiyor ve kaçış uyarısı alıyorsanız
kesinlikle geçişlere devam etmeyiniz!
Ayrıca geçiş sırasında araçta 2.cihaz bulundurulmamalıdır

http://www.kgm.gov.tr/SiteCollectionDocuments/KGMdocuments/Otoyollar/OGS/OgsSikcaSorulanSorular.pdf

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bizdede ogd var diğer arabalarda hep cam tutuyoduk cama yspışmış değil yeni dobloda daha denemedik

serialblood

Azimli Üye
Tepki
0
sebeini anlamadım acaba aynanın arkasına cam a mı yapıştırmam lazım Ben direkt tutuorum görmüor

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Tepki
3.193
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
senin cihazda bir problem olabilir.......

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Tepki
19
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
evet benim araçta premio ve benden önceki sahibi tam aynanın altına yapıştırmış yapışkanı orda duruyo çünkü *chair*

melrock

Saygın Üye
Doblo
Tepki
136
Adı
Enis
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Conformatic
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Çöl Grisi
normalde özel kaplamalı camlarda okumama sorunu yaşanabilir. bu yüzden üreticiler bu tür camlarda özel bölgeler ayırırlar, herhangi bir sorun yaşanmaması için. bu bölgeler de genelde ön camın orta hizasında en üstte üzeri birço nokta ile desenlenmiş yerler olur. yani aynanın da üstünde nokta nokta bir bölge vardır işte orası. ogs cihazınızı mümkün olduğu kadar o bölgede yada oraya çok yakın yere yapıştırmaya çalışın.

serialblood

Azimli Üye
Tepki
0
melrock teşekkürler evet öyle bir bölge var Sanırım problem bu olabilir İnşallah bir dahaki geçisimde ötmezz