ön iki koltuk arasına göz/dolap

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
arkadaşlar ön iki koltuğun arasına el frenini engellemeden kapaklı bir bölüm yapılabilirmi?yada piyasada bunun hazırı varmıdır? (peugeot partner teepe premium pack dekine benzer)

momociko

Yeni Üye
Bende daha önce bazı aksesuar sitelrinden baktım doblo için kolçaklara..Fakat bulmadım.Özel olarak belkı yaptırabılrı..Gerekli bir şey ..

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
evet bunun hakkında bilgisi olan var mı?

geremy

Onursal Kurucu
bildiğim kadarı ile hazır satılan ürün yok.
döşemeci ile anlaşıp yaptırabilir.
ama şu gerçekki kol dayama var bende oldukça rahat.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
kol dayama iyi de o arada bi göz olsa pratik olmazmı?

geremy

Onursal Kurucu
aslında konu başka bir yere kayacak ama sadece tavan rafı haricinde hiç saklama kabı maalesef yok.
torpido küçük ve ışıksız.
milletin arabasında onlarca göz var adam yerlerini öğrenemeden araba satılıyor.

geremy

Onursal Kurucu
caddy deki sürücü koltuğu altı çekmece kötümü yada yolcu koltuğu ayak basılan paspas altı göz.
iyiki rafı yapmışlar yoksa torpido hiç bir şeye yetmezmiş.

volkanarz

Aktif Üye
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-gri-3-bardaklikli-dolapli-kolcak-014-46226972/detay/

abiler ben aldım bunu 10 lira bi kaç bişe daha aldıgım için kargo bedavaya geldi D1 doblo iki koltuk arası biraz geniş bende sıkıştırdım oraya ayaklarıda var emniyet kemerinin demirlerine de onu bastırdım şimdi ne kemeri etkiliyor ne il frenini arka taraftan iki bardaklık çıkıyo sürgülü ( küllük olarak kullanılabilir :) ) önde bi tane içinede ıvız zıvır koyuyrum işte ayrıca çok yumuşak olduğu için süpre bişe bence alın pişman olmazsınız hemde çok ucuz

volkanarz

Aktif Üye
ve ayrıca koltuk rengine görede değişik renkleri var benm koltuklar krem deri krem aldım yüzüde deri gibi zaten gören varmıydı bu arabada yaptırdın mı diyor orjinal sanıyolar :D

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
volkanarz tarafından yazılan metin:
ve ayrıca koltuk rengine görede değişik renkleri var benm koltuklar krem deri krem aldım yüzüde deri gibi zaten gören varmıydı bu arabada yaptırdın mı diyor orjinal sanıyolar :D

Kardeşim çok boktan birşey o ya.......hemen menteşe yerinden kırılıyor bilgine............ekrem kardeş almış onunki gayet iyi bir kolçak veya ben saçtan kendim yaptım evladiyelik oldu..............

D4Ceylan

Aktif Üye
Adı
YAVUZ ALTINORDU
Meslek
PAZARLAMA MÜHENDİSİ
Modeli
Renk
ÇÖL GRİSİ ( GOLD )
@bakiergul
ALMIS YA DA YAPTIRMIS OLDUGUNUZ URUNU FOTOGRAFI ILE PAYLASIRSANIZ COK SEVINIRIZ SIMDIDEN COK TESEKKURLER