navigasyon+geri görüş kamerası

biyoradyolog

Azimli Üye
arkadaşlar elimde piranha strado marka navigasyon cihazı var,arabama geri görüş kamerası taktırmayı düşünüyorum.kamera navigasyon cihazına bağlanabilirmi.görüntü alabilrimiyim?eğer mümkün değil derseniz sadece park sensörü taktıracam..park sensörü tavsiyeniz olursa memnun olurum...

Doblo_safeline

Daimi Üye
Eğer navigasyonunuz da sarı görûntü jack ı varsa takabilirsiniz...park sensörü de internette cesit cesit var begendiginizi alin...

biyoradyolog

Azimli Üye
navigasyon kutusunda öğle bir kablo yok...doğal olarakda bağlanamaz demektir bu...internettende çeşit çok ama kullanan denemiş olan varsa model olarak benim için daha iyi olur...

ALpeR06

Daimi Üye
navigasyon kutusunda öğle bir kablo yok...doğal olarakda bağlanamaz demektir bu...internettende çeşit çok ama kullanan denemiş olan varsa model olarak benim için daha iyi olur...

Navigasyon kutusundan öyle bir kablo çıkmaması av girişi olmadığı anlamına gelmez. Bence marka modelden internetden ayrıntılı olarak bakmalısınız. İsterseniz navigasyonun marka modelini belirtin bizlerde bakalım...

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
aynen kablo zaten çoğunlukla yanında verilmiyor, navigasyonun kitapçığına bakın

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
evet.özelliklerine bakmanız lazım.varsa bağlanabilir.

ynsuzun

Azimli Üye
Bım den alınan gerı park sensorunu mutlaka tavsıye ederım benım araca taktırdım cok ta mennunum..ayrıca aracımda pranha galıeo marka navıgasyona baglı sonradan takılma gerı goruş kameram var.ozellık ve estetık acısından ıyı fakat kullanım acısından hıcte memnun degılım sureklı navıgasyon cıhazı acık olması gereklı kı gerı vıtese taktıgınızda goruntu ekranda devreye gırsın..ayrıca ben tampona kamerayı monte ettırdım su aldıgında ki mutlaka su alıyor ve kamera arızaya gecıyor.kısacası navıgasyona baglamayı dusunuyorsanız sonradan sureklı canınızı sıkacaktır.bence denemeyın..ınternette su gecırmez ıbarelı kameraların tamamı su gecırıyor benım ıkıncı kameram cok can sıkıcı...

ynsuzun

Azimli Üye
arkadasımızın navıgasyon cıhazı pıranha Strado
4.3 inç bu cıhazda av ın gırısı yok..dolayısıyla gerı gorus kamerası takamaz...

mali_55

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
Bence sesli uyarılı bir park sensörü alın kamera işini hiç girmeyin.. Kamera taktıranların çoğu memnun değil su alma arızaya düşme konusunda sıkıntılı.. Ama sesli park sensörü çok kullanışlı oluyor... internette çok çeşit bulursunuz ...

Cetin

DENİZLİ YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Çetin ÖZDEMİR
Kan Grubu
0 -
Meslek
Pazarlama
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2012
Renk
Duman Gri
Almanızı tavsiye ederim. Ben 5 aydır kullanıyorum ne su girmesi ne baska bişi montajı iyi yapılsın yeter. kameranın gece görüşlü olmasına dikkat edin yeter.
OA_1178027.jpg

cam.jpg

cam2.jpg

[flv]http://www.cetinweb.org/upvideo/10012013001.flv[/flv]

Cetin

DENİZLİ YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Çetin ÖZDEMİR
Kan Grubu