Motorola Xoom Türk Telekom İle Türkiye'de

Cetin

DENİZLİ YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Çetin ÖZDEMİR
Kan Grubu
0 -
Meslek
Pazarlama
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2012
Renk
Duman Gri
Son dönemde düzenlediği teknoloji kampanyalarıyla birlikte ülkemizdeki tekno marketleri bile zorlamaya başladı. İşte Türk Telekom destekli Motorola Xoom tablet kampanyası.

Türk Telekom teknoloji konusunda yatırımlarına devam ediyor. Firma, şu anda düzenlediği tanıtım toplantısıyla Motorola'nın Xoom adlı Android tabletini ülkemizde satışa süreceğini duyurdu.
Amerika ve Almanya'dan sonra Xoom dünyada ilk kez Türkiye'de satılmaya başlanacak. Türk Telekom CEO'su tanıtım toplantısında yaptığı konuşmayla 2005 yılından bu yana teknoloji altyapılarına 5 milyar dolar yatırım yaptıklarını açıkladı.
Bozkurt, ülkemizdeki internet ve data kullanımının 2011 yılı itibariyle yüzde 136'lık artış gösterdiğini de belirtti. CEO, Türk Telekom'un fiber optik yatırımını ise yüzde 40 oranında artırdıklarını da sözlerine ekledi.

xoom1302590939.jpg

Bozkurt bundan sonra tabletlerin yükselişe geçtiğini, eğitimden sağlığaa kadar her türlü önemli alanda bu cihazların kullanılacağına konuşmasında değindi. Bu yüzden firma sözlzeşmeli olarak popüler bir tablet cihazı Türkiye pazarına dahil edeceklerini de duyurdu.
Peki, Xoom tablet Türk Telekom tarafından ne kadara satışa sunulacak? Bozkurt'un açıklamasına göre Motorola Xoom tablet 36 ay boyunca 55 liraya ya da 24 aylık taahütte ise ayda 79 liraya satılacak. Türk Telekom ürünle birlikte, tüm aksesuarları da hediye edecek.
Ürün peşin olarak ise 1.633 liraya satışa sunulacak.

Kaynak: SDN

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
paylaşım için teşekkürler

Dark Knight

Fenomen Üye
5 dk önce bu haberi okuyordum ben de. Motorola'yı pek sevmem ama gerçekten harika bir cihaza benziyor. Şahsi fikrim ipad 5 para etmez bir cihaz. O kadar paraya değmez. Samsung Galaxy Tab inceledim ve kullandım. 10 numara cihaz. Motorola da yeni nesil Google Android 3 ile geliyor.