Motor Yağ Önerisi

fthcnsz

Yeni Üye
S.a Beyler 2010 yeni kasa aracım motor yağı ne önerirsiniz servis in kullandığı yağ opar selena fln kullanıyorlar hafta da 2 - 3 kere motor yağ basıncı ile ilğili hatalar veriyor bence yağdan ne öneririsiniz ?

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
selenia kaliteli bi yağ ben selenia koydurtuyorum

tabi castrol de çok kaliteli bi yağ yani başka markada kullanabilirsiniz yağ basıncı hatasını başka nedenllerden veriyordur

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
S.a Beyler 2010 yeni kasa aracım motor yağı ne önerirsiniz servis in kullandığı yağ opar selena fln kullanıyorlar hafta da 2 - 3 kere motor yağ basıncı ile ilğili hatalar veriyor bence yağdan ne öneririsiniz ?

1.6 litre doblolarda bu ay içinde 2. kez "yakıt basıncı uyarısı" ile ilgili bir sorun duydum.bu sorun yağ basınç sensörü ile ilgili olabilir.

benim gönlümdeki yağ castol olmuştur herdaim.castrol edge,castrol magnatech gibi yağlar çok başarılıdır.yine shelin ve selenia'nın yağlarıda oldukça başarılıdır.

olio için kullanan arkadaşların yorumları yerinde.bende kullandım.fena değil sanırım.daha yeni,ne olduğunu anlayana kadar bişey söylemek mümkün değil ama servis kullandığına göre herhalde bir bildikleri vardır.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
BEN bu sefer mobil 5 30 esp koydum.selenayı eski aracımda sürekli kullandım memnundum mobilden de memnunum.

iissoo

Onursal Üye
Adı
İsmail
Meslek
iklimlendirme
Modeli
Renk
Beyaz
servis opar yag koymuş inşallah iyidir

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
mobil kendi sitesinde 2004-2009 1.3 multijet motorlar için mobil esp 0W40 tam sentetik yağ önermiş...

etkileyici!

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

1.6 litre doblolarda bu ay içinde 2. kez "yakıt basıncı uyarısı" ile ilgili bir sorun duydum.bu sorun yağ basınç sensörü ile ilgili olabilir.

benim gönlümdeki yağ castol olmuştur herdaim.castrol edge,castrol magnatech gibi yağlar çok başarılıdır.yine shelin ve selenia'nın yağlarıda oldukça başarılıdır.

olio için kullanan arkadaşların yorumları yerinde.bende kullandım.fena değil sanırım.daha yeni,ne olduğunu anlayana kadar bişey söylemek mümkün değil ama servis kullandığına göre herhalde bir bildikleri vardır.

servisler sadece daha fazla kar elde etmek için opar kullanıyorlar zaten opar yağ opet aslında gerçi tabi kötü değildir de ben daha koydurtmadım şuan sürekli selenia kondu

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
ben kullandım 9500 km oldu.500 km sonra değiştirecem.iyi gibi...kış sezonunda kullanmama rağmen bi sorun olmadı.değiştirecem yakında.bilgi veririm.bizim bir iki arkadaş daha kullandı,onlar çok beğendi ama ben biraz temkinli olmak istiyorum.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
raptor abi opar hakkında yorumun önemli çoğu servis opar kouyor ama ben gitmeden söyleyeceğim yağımı alıp gelecem diye garanti bitti zaten gerçi bazılarında selenia var