motor koruma ne?

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
servislerdeki motor koruma işlemi ne demek.yeni kampanyalarında yazmışlarda.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
abi bu servisler acayip bu işleme 100tl alıyorlar yaptıkları işlem ilk önce köpüğü basıyorlar daha sonra tazlikli su ile yıkıyorlar ardındanda hava ile kurutup şu parlatıcı sütten basıyorlar olay bu yani bildiğin motor yıkama ben bu koruma işlerinde bi boya korumaya güvenüyorum diğer koltuk koruma motor koruma falan hikaye motor yine tozlanıyorda çamurlanıyorda koltuk korumada su tumuyor birde bi sıvı döküldüğünde ilk anda temizlenir faydası bu

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
la boya korumayıda cıvıttılar iyice.geçen yapılan boya korumadan hiç memnun değilim.açıkçası gözümle görmedim ama anladığım kadarıyla bastı pasta cilayı,attılar arabayı dışarı.arabanın hertarafında pasta kalıntısı var.anladığım kadarıyla diğer cila katlarını atmadılar.

motor korumayıda yapmamışlar."cila bozulmasın,bidahaki bakımda yaparız"dediler.bende çok üstelemedim.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
abi elinden geliyorsa kendin yap ben her ay düzenli olarak wax atıyorum ve çok memnunum bak şimdi yağmur yağıyor o su boncuklarının dansı mükemmel:D

arabayı sürekli cila ile silerim her yıkadıktan sonra hızlı cila ile silinir nerede ise hergün ıslak cila yapılıyor bu sayede kılcal çizik oluşumuda en aza iniyor ve boya sürekli ilk günkü gibi oluyor senin araba bolero kırımızısı idi hatırladığım kadarı ile senin araba yanar vallahi müthiş parlar

motoru ise srekli kendim temizliyorum ver her kaputu açamn şaşırıyor nasıl hiç toz olmaz diye :D

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
abi elinden geliyorsa kendin yap ben her ay düzenli olarak wax atıyorum ve çok memnunum bak şimdi yağmur yağıyor o su boncuklarının dansı mükemmel:D

arabayı sürekli cila ile silerim her yıkadıktan sonra hızlı cila ile silinir nerede ise hergün ıslak cila yapılıyor bu sayede kılcal çizik oluşumuda en aza iniyor ve boya sürekli ilk günkü gibi oluyor senin araba bolero kırımızısı idi hatırladığım kadarı ile senin araba yanar vallahi müthiş parlar

motoru ise srekli kendim temizliyorum ver her kaputu açamn şaşırıyor nasıl hiç toz olmaz diye :D

ben motoru kendim temizlemiyorum.bi yere su gider tesisatı kucaklarız.servise yaptırıyorum.arıza çıktımı onlara kitlerim.yapılan işin garantisi var.

ama cila işini kendim yapacam artık.geçen sefer yaptıklarıyla ilk yaptıkları birbirini tutmadı.ilk yaptıkları boya koruma 5 yıldızlıydı.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
abi bizim burada gördüğüm seviler hiçbiryeri kapamadan dayıyorlar tazlikli suyu hiç bi koruma yok ama tabi bişey olsa kitleme şansın var ben kendim temizliyorum diğer arabalartınkinide temizliyordum zaten düzenli temizleyince çok ıslmaaya gerek kalmıyor

Samed38

Saygın Üye
Havalar düzeldiğinde motoru yıkamayı düşünüyorum tozlanmış iyice yıkarken neye dikkat etmek gerekiyor ?

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
beyne ve sigorta kutusuna bu şjşşsşnş fazla ıslatma zaten diğer aksamlar kapaklı