Motor Kontrol Arızası . Yardım lütfennn

doblo59

Yeni Üye
Tepki
0
arkadaşlar merhaba benim 2011 1.3 multijet combi doblom var ve geçen gün bi yerde su birikmişti bende normal bi sudur diye içinden geçtim ve aracın motor kontrol arızası ışığı yandı ne olmuş olabilir bi yardım lütfen . teşekkürler.

geremy

Onursal Kurucu
Tepki
297
soketlere su girmiştir pc ye bağlatıp baktırın.

2009_premio

Fenomen Üye
Tepki
536
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
ilginç, ben de arabanın camlarına kadar ulaşan bi su birikintisinden geçmiştim bi sorun olmadı.

serdar16

Saygın Üye
Tepki
21
Evrim kardeş öncelikle siteye hoşgeldin. Dizeller genel pek problem çıkartmaz ama. Bencede soketlerden birine su kaçmış olabilir.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.368
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ

doblo59

Yeni Üye
Tepki
0
Evet serdar bey bende anlamadim ve ilginc olani da arac 3000 devri gecmiyor acaba soketlerin haricinde farklidir bi problem mi oldu diyelim dusunmeye basladim . Neyse yarin servise goturucem sonucu sizinle de paylasirim ilginiz icin hepinize cok tesekkur ederim iyi aksamlar...

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Tepki
4.454
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
geçmiş olsun. ben de hanefi gibi cama kadar sudan geçtim hiçbir sıkıntı çıkmadı. yanımda babam da vardı girme falan dedi ama ben cahillikle yürüdüm. ama korkulan olmadı. sıfır sıkıntı.

doblo59

Yeni Üye
Tepki
0
Allah allaahh arkadaslar Sabah arabayi servise goturucektim kontaga bastim fakat motor kontrol isigi sonmustu sanirim soketlerde ki su kurudu eheheh :)) isim ciktigi icin goturemedim servise ama yarin goturucem iyi geceler herkese ilgilerininiz icon tekrar tesekkurler..