modifiye önerilerinizi bekliyorum

ysnn

Azimli Üye
afyonkarahisarda tek renk olan aracım için modifiye önerilerinizi bekliyorm

kokplot

Onursal Üye
ysnn tarafından yazılan metin:

ysnn,,,,, avatar yok resim yok araç ne bilemiyoruz ki birileri bişiler önersin. resim filan olursa önerileri görebilirsin.

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
kokplot tarafından yazılan metin:

ysnn,,,,, avatar yok resim yok araç ne bilemiyoruz ki birileri bişiler önersin. resim filan olursa önerileri görebilirsin.

bencede resim falan ekle ona göre yorum yapılsın...

Black Hawk

Saygın Üye
Öncelikle hoşgeldin. Aracı görmeden yardımcı olmamız biraz zor.

Bu arada tek renk de araba ne renk???

Black Hawk

Saygın Üye
Renk gerçekten güzelmiş. Araban da temiz duruyor. Hayırlı olsun. Allah (C.C.) kaza bela vermesin.

Öncelikle ne tür bi modifiye planlıyorsun ve ne kadar para harcayabilirsin. Limitler nedir yani?

ysnn

Azimli Üye
teşekkür ederim fazla abartıya kaçmadan sade bişey istiyorum fiyat sorun değil..

Black Hawk

Saygın Üye
Ben öncelikle yan basamaklar şart derim. Bu şekliyle araba biraz zayıf duruyor. D1 kasa yani benimki gibi ilk seri doblolara body kit seçeneği fazla yok. Sende fazla abartmayalım diyorsun o zaman güzel bi ön koruma ve Çelik jant öneririm.

Jant senin beğenine kalmış. örneğin ben parayı bulunca Kyowa 374 takmayı planlıyorum.

Aydınlatma ve ses sistemine el atabilirsin. Ses sistemi konusunda forum yöneticilerinden DobloM ile görüş. Aydınlatma olarakta xenon diyecem ama yasakladılar... Orası da sana kalmış.

Cam filmi de yasak olduğundan arka camlara perde düşünebilirsin.

ysnn

Azimli Üye
sağol bende öyle düşünmüştüm ilk önce jant taktırcam KYOWA 206 BKL düşünmüştüm ama senin önerdiğinde güzel fena değil..

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah

evet ben de ilk defa görüyorum böyle bir renk..siteye hoşgeldin kardeş

kokplot

Onursal Üye
abi bu renge ne yorum yapılır bilemiyorum sanırsam siyah camların klası aynalı demir korumalıkların tamamı yakışır bence. :)

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
aynalıklara ve yanlara krom yapabilirsin perdede hoş drur jantları değişrsen güzel olur birde şahin abi body kit seçeneğiazla yok demş ama güel bişe bulursan yakışır yani arabanın rengi kaldırır ve bence ön korma güzel durmaz...

Uçuk Bir Tavsiyemde Olacak:
Arabayı birazdaha yere düşürüp güzel çekici bi boy kit camlar filmli yanlara falan sticker süperour yani renk bu olayı sağlar :) :D :D :D

kokplot

Onursal Üye
ysnn resmin arkasında test aracı yazıyor yaaw. hayırdır aracı testemi götürdün. :) orası neresi abicim ..

undabah

Daimi Üye
Başka Araç
Adı
HKN
Kan Grubu
0 +
Meslek
Şoför
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2001
Renk
Mor
Modifiyenin birinci basamağı Jant-Lastiktir üstad. Bunlar olmadan istersen aracı altın kapla görüntü alamazsın. Jant için de ebat ve ofseti bol tuttukça çekiciliğin artar. Sonrasında cam filmi egzoz ses sistemi devam ederiz *wait*

ysnn

Azimli Üye
ysnn resmin arkasında test aracı yazıyor yaaw. hayırdır aracı testemi götürdün. :) orası neresi abicim ..
bakım için servise götürmüştüm arabayı fiat bayisine orda çektim fotoğrafı

kokplot

Onursal Üye
bakım için servise götürmüştüm arabayı fiat bayisine orda çektim fotoğrafı

eyvallah kardeş... senin araç ile ilgili diyebileceğim ilk şey renk tonu değişik ve güzel bir renk. bu tip bir araca ne kadar ve nasıl bir modifiye yapmak istersin sorusunu sormalıyız.

sen cebine göre ne sınırda veya hangi bölgelere modifiye tarzı yaptırmak istersin. iç mi dış görünüş mü. dış görünüşte iç durum da herşey paraya bağlı biliyorsun.

ysnn

Azimli Üye
valla fiyat sorun değil dış modifiyeye önem veriyrm fazla abartı istemiyrm..