Yardım Merkezi Kilit Kumandası

Jushyft

1.6 MultiJet
Doblo
Adı
Emre Çapa
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Garson
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Derin Bordo
Merhaba Maalesef aracımın 1 kumandası var , fakat elimde eski aracımın kullanılmayan merkezi kilit kumandası bulunmakta araca farklı bir kumanda bağlanabilir mi sadece kilidi açıp kapatması yeterli

(Sağdaki Orjinal anahtar Soldaki Eski aracımdan kalan kumanda)

Dosyalar

• 20200705_222656.jpg
    20200705_222656.jpg
    1,2 MB · Okunma: 17

protest60

Aktif Üye
Doblo
Adı
Yusuf
Kan Grubu
A RH -
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
LAL KIRMIZI
Merhaba Maalesef aracımın 1 kumandası var , fakat elimde eski aracımın kullanılmayan merkezi kilit kumandası bulunmakta araca farklı bir kumanda bağlanabilir mi sadece kilidi açıp kapatması yeterli

(Sağdaki Orjinal anahtar Soldaki Eski aracımdan kalan kumanda)

BİR DENE İSTERSEN

anahtar resminde kapalı kilit resmi bulunan tuşa "K", açık kilit resmi bulunan tuşa da "A" diyelim. İlk önce A ile K ya aynı anda basıp bekliyoruz ve kumandanın ışığı 3 kez yanıp sönüyor. Daha sonra A' dan hiç elimizi kaldırmadan K' ya 3-5 kez basıp bırakıyoruz ve sönmüş olan lamba sürekli yanmaya başlıyor. Artık kumandanın her üç tuşu da bomboş durumda oluyor.

Yüklemek içinse orijinal kumandayı sustalı kumandayla yan yana tutuyoruz, sustalının kullanmak istediğimiz tuşuyla orijinal kumandaya aynı anda basılı tutuyoruz, sustalı kumandanın lambası sürekli yanmaya başlayınca kumanda yüklenmiş oluyor. Tabi bu işlem 1 defada olmayabiliyor, ben 8-10 defa denedikten sonra yükleyebildim.

Artık sustalı anahtarlarımızın her bir tuşuna, frekansları uymak şartıyla istediğimiz kumandayı yükleyebiliriz...