merhabalar

pasa57

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar sinoptan hepinize selamlar bu siteyi uzun zamandır takip ediyordum ama doblo bir aracım yoktu kasım ayında 2006 model ateş kırmızı 1,4 benzinli dynamic ( aynı zamanda atiker tüpte var ) bir araç aldım dobloyu almamdaki sebeplerdrn biri bir arkadaşımın tavsiyesi ayrıca aile arabası olarak kullanmak istememdir şuan çok memnunun lpg li olduğundan biraz performansı düşük gibi ama ziyadesiyle memnunun ihtiyaçlarıma cevap veriyor daha öncede 98 model brodway marka bir aracım vardı ondanda çok memnundum 10 yıl kadar brodwaywe bindim bir onyıl daha da dobloya binmek isterim almadan önce internette aynı model araç özelliklerine baktım benim dobloda 4 hava yastığı var bu özelliği diğer 2006 modellerde göremedim sebebi nedir acaba bunun diye sizlere sorayım dedim iyi geceler

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
Hoşgeldiniz aracınız hayırlı olsun

4 hava yastığı dynamic modelinde var mı bilmiyorum ama varsa 2 si ön yolcu ve sürücü için diğer 2 side yan hava yastıklarıdır. eğer sürücü ve yolcu koltuğunun yanında el kadar bi siyah kapak varsa yan hava yastıkları vardır.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
öncelikle doblonuz hayırlı olsunaracınız nadir bulunan 1. dynamic lüx versiyonudur yani d2 1.4 doblonun en dolu versiyonudur aynı zamanda tavan rayları orjinal parka sensörü ve çelik jantta vardır arcınızda

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
hayırlı olsun.güle güle kullanın.

pasa57

Yeni Üye
öncelikle doblonuz hayırlı olsunaracınız nadir bulunan 1. dynamic lüx versiyonudur yani d2 1.4 doblonun en dolu versiyonudur aynı zamanda tavan rayları orjinal parka sensörü ve çelik jantta vardır arcınızda
Hocam tam dediğniz gibi bu özellikler var daha yeni yeni alışıyorum bazı özelliklerine yada bilgi sahibi oluyorum değerli yorumlarınız ve iyi dilekleriniz için teşekkürler kazasız belasız doblolu günler dileğimle
selam ve dua ile

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Hocam tam dediğniz gibi bu özellikler var daha yeni yeni alışıyorum bazı özelliklerine yada bilgi sahibi oluyorum değerli yorumlarınız ve iyi dilekleriniz için teşekkürler kazasız belasız doblolu günler dileğimle
selam ve dua ile

aklinizda sorular var ise elimizden geldigince yardimci oliuruz

aracinizi ne kadara aldimiz cunku nadir bulunan versiyon

pasa57

Yeni Üye
teşekkür ediyorum fırsat buldukça sorularım olacak bazı konularda
arabayı takasta aldım daha önce bende 98 enjeksiyonlu brodway vardı onu verdim üste 11,800 verdim benim brodwayim sağ önden darbeli idi 20000 tl istediler dobloya dobloyu satan arkadaşı tanıyordum geçen sene 18750 ye bursadan almıştı memlekete gelince 1000 tl ye atiker sıralı tüp taktırdı birde 350 tl ye tabana halının üstüne döşeme yaptırdı . sorduğum birkaç kişi biraz pahalı almışsın dedi ama sonuçta binici olduğum için fazla kafama takmadım bu durumu siz ne dersiniz bilmiyorum bu konuda . aldıktan sonra triger setini değiştirdim bu esnada birde direksiyon hidrolik borusunda bir kaçak varmış ordan yağ akıtıyormuş ve döşemeye yakın yerde direksiyon üst mil keçesinin değişmesi gerektiğini söyledi döşemeye yağ akıyormuş banada gösterdi ayrıca sağ motor takozu kırıkmış bunuda gördük buji, yağ, yağ flitresi, hava flitresi, polen filitresi, bunlarada toplam işçilik dahil 700 tl ödedim yani doblonun maliyeti bana 21000 tl civarına geldi

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
d1 ve d2 lerde direksiyon keçesi zamanla tozdan topraktan kirleniyor ve bozuluyor halıyada yağ kaçırıyor yaptırmanız iyi olmuş

biraz yüksek almışsınız ama binmek için içinize sindi ise bi kaç bin fazla verilirarabanız full doblo

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
d1 ve d2 lerde direksiyon keçesi zamanla tozdan topraktan kirleniyor ve bozuluyor halıyada yağ kaçırıyor yaptırmanız iyi olmuş

biraz yüksek almışsınız ama binmek için içinize sindi ise bi kaç bin fazla verilirarabanız full doblo

pasa57

Yeni Üye
peki hocam şuan da piyasada ortalama ne kadar civarıdır bilgi verebilir misiniz

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Sizin aracinizdan piyasada nadir bulunur ama 21 bintlye 1.3 premio falan bulabilirsiniz tabi sizin broadwayin durimu nasildi uste 11 bin vermissiniz arabaya kacpara istiyordunuz ama oda rahat 8 bine satilir 1.4 olarak yeni doblo da 20 ile 24 bin arasinda var piyasada dedigim gibi binicisiniz icinize sindi ise hic sorundegil bence temiz arabaua bi kac fazla verilir

arabanin fotolari var mi?

bakalim iç ve dis temizligine

pasa57

Yeni Üye
Hocam foto eklemeye çalışrım araba şuan 83 binde değişen yok bazı yerlerde parça boya var bide ön camın sağ alt köşesinde ufak bir çatlak var
hocam brodwayim orjinal olsa idi yaklaşık 11000 tl yapıyordu ama işte kazalı olunca 8200 e zor verdim takasta galeride takas yaptığım kişiden 7950 tl ye aldı

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
almışsınz güle güle binin arabanıza