Marş sorunu

Doblocu16_05

Yeni Üye
Adı
Nail
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2007
Öncelikle selamün aleyküm herkeSe ben Bursa'dan nail aracım 1.3 Multijet 2007 model motor sıcakken marş zor alıyor bı alıyor bı almıyor birde tık diye ses geliyor marş bastığım zaman 2.sefer bastığım zaman alıyor bazende zor alıyor gösterge panelinde sağ en alt köşesinde sarı renkte bidon işareti gibi bişi var hiç gitmiyor yardımlarınızı bekliyorum herkese simdiden teşekkürler

Shaldos

Daimi Üye
Adı
Saldıray Taşkıran
Kan Grubu
0 -
Meslek
Petrol Ofisi Pompa Görevlisi
Modeli
Araç Yılı
2006
Renk
Beyaz
Akü bitik olduğunda o işaret yanıyor sıfır bi akü takın yüksek ihtimal düzelecek. Aynı sorunu ben bitik akumu değiştirerek hallettim

Doblocu16_05

Yeni Üye
Adı
Nail
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2007
Ama akü bitik olsa farlar sonmezmi marşa bastigim zaman şimdide işten geldim kısa mesafe ilk marsta aldı sonra evin önüne geldim stop ettim tekrar çalıştırım dedim gıy gıy etti çalıştı sonra ama yığılma olmuyor arabada önerin için teşekkürler deneyecegim

Shaldos

Daimi Üye
Adı
Saldıray Taşkıran
Kan Grubu
0 -
Meslek
Petrol Ofisi Pompa Görevlisi
Modeli
Araç Yılı
2006
Renk
Beyaz
Vallahi olmuyor :) benimde bitikti yolda giderken sarı bidon yandı. Akücuye gittim zaten geç mars alıyordu akü değişti herşey düzeldi. Normalde akü lambası yanması lazım diye beklerken yada farlar sorun çıkarmasi gerek diye beklerken sarı bidon yandı :)

NevşehirliDoblocu

Onursal Üye
Doblo
Adı
Arda Tekinay
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
Mistik Gri
akü bitiktir shaldosun dediği gibi far yanar camlar açılır kapanır ama motor çalışmaz

NevşehirliDoblocu

Onursal Üye
Doblo
Adı
Arda Tekinay
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
Mistik Gri
ya akünü değiştir yada arabayı çalıştırıp aküyü şarj etmeye çalış .Şarj olmuyosa akü ölmüştür

Doblocu16_05

Yeni Üye
Adı
Nail
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2007
Teşekkürler arkadaşlar bugün deniyecegim