Marş basıyor ama araç çalışmıyor

KocaAdam57

Yeni Üye
Doblo
Tepki
2
Adı
Mehmet
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
iyi günler. 2010 d3 doblo premiom var. Araç arada bir anahtarı çevirince marş alıyor ancak çalışmıyor. 4 5 sefer denedikten sonra çalışıyor. Genelde hiç yapmıyor bu sorunu. herhangi bir arıza ışığı da yanmıyor. Kışın nadiren yaptığı için de çok dikkate almamıştım soğuk bujiler ateşlemiyor diye. ama son bir haftada yaz olmasına rağmen 2 kere yaptı. servise götürmeyi düşünüyorum. bu sorunla karşılaşan oldu mu.

Doblolara fısıldayan adam

Doblo 3 pluspack 2012
Doblo
Tepki
326
Adı
Aykut
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Şoför
Aracınız
Doblo
Modeli
Maxi Cargo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
iyi günler. 2010 d3 doblo premiom var. Araç arada bir anahtarı çevirince marş alıyor ancak çalışmıyor. 4 5 sefer denedikten sonra çalışıyor. Genelde hiç yapmıyor bu sorunu. herhangi bir arıza ışığı da yanmıyor. Kışın nadiren yaptığı için de çok dikkate almamıştım soğuk bujiler ateşlemiyor diye. ama son bir haftada yaz olmasına rağmen 2 kere yaptı. servise götürmeyi düşünüyorum. bu sorunla karşılaşan oldu mu.
Pompanız ile alakalı bir durum olabilir kontrol ettirin

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.368
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Kuzdırma bujilerinde sıkıntı olabilir.

FurkannC

Daimi Üye
Doblo
Tepki
121
Adı
Furkan
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Yedek anahtar varsa onunla deneyin

halil 1.9 2003 doblo

Yeni Üye
Doblo
Tepki
1
Adı
halil
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo

halil 1.9 2003 doblo

Yeni Üye
Doblo
Tepki
1
Adı
halil
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
arkadas 2003 model 1.9 duz motor doblo var bizde.bizde bu arizayi yasiyoruz,eskisehir de uzman pompa varmis oraya yönlendirdiler.bilemiyorum.yardimci olabilecek varsa cok sevinirim....yaz kis calismada zorluk yasiyoruz,atesleme sistemlerine bakildi,0252 ariza kodu varmis eskisehir uzman pompa yapar dediler ...

Yahya

Azimli Üye
Doblo
Tepki
5
Adı
Yahya
Kan Grubu
0 +
Meslek
Çiftçi
Aracınız