Duyuru Kurallarımıza Yeni Maddeler Eklenmiştir 10.11.2019

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
TEAM DOBLO YÖNETİM EKİBİ OLARAK AŞAĞIDAKİ KARARLAR OY BİRLİĞİ İLE ALINARAK YÜRÜRLÜĞE GİRMİŞTİR. MEVCUT KURALLARIMIZA EKLENMİŞTİR. HAYIRLI OLSUN.

1-
Yönetim ve üyelerimiz Team Doblo'da herhangi bir nedenle nakdi yardım ve bağış gibi vb. içerisinde bulunamaz. Bağış toplanması konusunda üyeler en yakın temsilci ya da yöneticiye durumu bildirmelidir. Akabinde bu sosyal sorumluluk projesi yönetim onayına sunulur. Burada yapılacak değerlendirme sonrası bağış toplanıp toplanmaması ya da nasıl toplanacağı, nerede toplanacağı, belge-bilgi sunumu konusunda duyuru yapılması sağlanacaktır.

2- Team Doblo resmi sosyal medya hesapları dışında yetkili ve sonuçlarının ailemizi bağladığı hiç bir grubu yoktur. Bu gruplar tarafımıza bildirildiği taktirde marka tescil telif hakkı nedeni ile kapatılması sağlanacaktır. Bu bağlamda üyelerimizi resmi hesaplarımız dışında hiçbir sayfa ve gruba itibar etmemesini rica ederiz. Yönetici ve temsilcilerimiz de dahil hiç kimse Team Doblo adını kullanarak farklı bir sayfa ve grup açamaz.

3- Yönetimde bulunanlar bulunduğu bölgede pasif kalmaları durumunda bağlı olduğu bir üst merci tarafından görevden alınır.
Ayrıca Team Doblo'ya yakışmayacak bir eylemde olanlar bulundukları görevden üst yönetim eliyle görevden alınır.
Forum sitesinde bulunan sticker talep formunu 1 aylık süreçte (geçerli mazereti olanlar hariç) hiç işlemeyen temsilci arkadaşlarımız kendiliğinden görevden düşmüş sayılırlar. Bunun için ayrıca bir duyuru olmadan yetkileri alınır. Yerine bu gönül işine zaman ayırabilecek arkadaşların ataması yapılır.

4- Üyelerden zorunlu olarak aidat adı altında para toplanmayacaktır. Buluşmalar yönetim ve üyelerin giderleri el birliği ile karşılayıp yapılmaya çalışılacaktır.

tayfuntalip46

Şahinbey Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Doblo
Adı
Tayfun Talip
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Özel Güvenlik Görevlisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama
Motor
1.4
Araç Yılı
2009
Renk
Beyaz
Ailemize hayırlı olsun başkanım

Reşat35

Pendik Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Doblo
Adı
Reşat Kutluerler
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Oto Çekici
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.3 Ecojet
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
Hayırlısı olsun Herkeze İyi çalışmlar

Hüseyin gör

Tekirdağ Yöneticisi
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
Hüseyin
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Dynamic
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Çöl grisi
Ailemize hayirli olsun baskanim

AHMETMUTAF1057

Balıkesir İl Temsilcisi
Yetkili Kişi
İl Temsilcisi
Doblo
Adı
AHMETMUTAF
Kan Grubu
A RH +
Meslek
ACİL TIP TEKNİSYENİ-PARAMEDİC
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
DERİN BORDO
Ailemize Hayırlı uğurlu olsun ????

Muhsinak5428

Sakarya Ferizli Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Doblo
Adı
Muhsinak5428
Kan Grubu
0 -
Meslek
Alın kaynak ustası
Aracınız
Doblo
Modeli
Dynamic
Motor
1.4
Araç Yılı
2008
Renk
Gri
TEAM DOBLO YÖNETİM EKİBİ OLARAK AŞAĞIDAKİ KARARLAR OY BİRLİĞİ İLE ALINARAK YÜRÜRLÜĞE GİRMİŞTİR. MEVCUT KURALLARIMIZA EKLENMİŞTİR. HAYIRLI OLSUN.

1-
Yönetim ve üyelerimiz Team Doblo'da herhangi bir nedenle nakdi yardım ve bağış gibi vb. içerisinde bulunamaz. Bağış toplanması konusunda üyeler en yakın temsilci ya da yöneticiye durumu bildirmelidir. Akabinde bu sosyal sorumluluk projesi yönetim onayına sunulur. Burada yapılacak değerlendirme sonrası bağış toplanıp toplanmaması ya da nasıl toplanacağı, nerede toplanacağı, belge-bilgi sunumu konusunda duyuru yapılması sağlanacaktır.

2- Team Doblo resmi sosyal medya hesapları dışında yetkili ve sonuçlarının ailemizi bağladığı hiç bir grubu yoktur. Bu gruplar tarafımıza bildirildiği taktirde marka tescil telif hakkı nedeni ile kapatılması sağlanacaktır. Bu bağlamda üyelerimizi resmi hesaplarımız dışında hiçbir sayfa ve gruba itibar etmemesini rica ederiz. Yönetici ve temsilcilerimiz de dahil hiç kimse Team Doblo adını kullanarak farklı bir sayfa ve grup açamaz.

3- Yönetimde bulunanlar bulunduğu bölgede pasif kalmaları durumunda bağlı olduğu bir üst merci tarafından görevden alınır.
Ayrıca Team Doblo'ya yakışmayacak bir eylemde olanlar bulundukları görevden üst yönetim eliyle görevden alınır.
Forum sitesinde bulunan sticker talep formunu 1 aylık süreçte (geçerli mazereti olanlar hariç) hiç işlemeyen temsilci arkadaşlarımız kendiliğinden görevden düşmüş sayılırlar. Bunun için ayrıca bir duyuru olmadan yetkileri alınır. Yerine bu gönül işine zaman ayırabilecek arkadaşların ataması yapılır.

4- Üyelerden zorunlu olarak aidat adı altında para toplanmayacaktır. Buluşmalar yönetim ve üyelerin giderleri el birliği ile karşılayıp yapılmaya çalışılacaktır.
Hayırlı olsun hayırlı günler dostlar

serkanortanca

Onursal İzmir Yöneticisi
Başka Araç
Adı
YİĞİT SERKAN ORTANCA
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Özel kolluk
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2007
Renk
Metalik Gri
Hayırlı olsun yeni maddeler. Herşey teamdoblo nun daha iyi olması için

Edip 43

Kütahya Merkez
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Doblo
Adı
Edip
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Mobilya üretim
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.3 Ecojet
Araç Yılı
2016
Renk
Beyaz
Ailemize Hayırlı olsun

Muhsinak5428

Sakarya Ferizli Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Doblo
Adı
Muhsinak5428
Kan Grubu
0 -
Meslek
Alın kaynak ustası
Aracınız
Doblo
Modeli
Dynamic
Motor
1.4
Araç Yılı
2008
Renk
Gri
Hayırlı olsun inşallah

gokhanpala

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Adı
Gökhan PALA
Kan Grubu
0 +
Araç Yılı
2016
Renk
Beyaz
Screenshot_20200106-075305_Instagram.jpg

gokhanpala

Yetkili Kişi
Adı
Gökhan PALA
Kan Grubu
0 +
Araç Yılı
2016
Renk
Beyaz
Bu hesap bir kaç gündür arka arkaya adimizi kullanarak paylaşım yapıyor. Bilginize

Toranaga

Honaz Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Doblo
Adı
Turan ay
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobíl perdecí
Aracınız