kontağı açınca gelmeye başlayan tıkırtı

bozlakci

Daimi Üye
Tepki
21
benim 1.4 fire lpg li kontağı açınca rrrrrrrrr diye bir ses geliyor motor soğukken benzin pompası değil onu biliyoruz bu arıza lambası yanmaya başladıktan sonra gelmeye başladı ve bugün ehliyet sınavına gitmek için arabayı çalıştırdığımda yağ lambası bi 5 saniye sonra söndü.Doblodan korkmaya başladım bize masraf çıkaracak heralde.

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Tepki
1.205
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
geçmiş olsun.ehliyeti almışsındır inşaallah.

bozlakci

Daimi Üye
Tepki
21
sağolun sınav iyiydi trafik biraz zordu ama forumda takılmanın + sını motor teknik bilgide gördüm :D

Doblo89

Daimi Üye
Tepki
7
İnşaALLAH hayırlısıyla alırsın kardeşim... Araba için çok geçmiş olsun dua edelim fazla masraf açmasın...

bozlakci

Daimi Üye
Tepki
21
İnşaALLAH hayırlısıyla alırsın kardeşim... Araba için çok geçmiş olsun dua edelim fazla masraf açmasın...

İnşALLAH aldım alalı 7 bin km yol yaptım 2.5 ay oldu 150 tl bi masrafım oldu :D daha yağını bile değiştirmedim üstüne ilave

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.367
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
inşaallah fazla bir masraf çıkmaz.ehliyetin hayırlı olsun diyelim şimdiden.

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Tepki
4.454
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
ehliyetin hayırlı olsun şimdiden.
aracın için de geçmiş olsun dileklerimi iletirim. :)

iissoo

Onursal Üye
Tepki
90
Adı
İsmail
Meslek
iklimlendirme
Modeli
Renk
Beyaz
sağolun sınav iyiydi trafik biraz zordu ama forumda takılmanın + sını motor teknik bilgide gördüm :D

bende girdim sınava ilk önce motoru sonra trafigi en son ilk yardımı çözdüm... motor çok basitti bana göre trafik de fena degildi ilk yazdım çok zorladı çok terledm ilk yardımda korkuyorum açıkcası inşallah geçerim .. görmedigim bilmedigim sorular vardı ilk yardımdan çünkü valla stres yaptım :D

bozlakci

Daimi Üye
Tepki
21

bende girdim sınava ilk önce motoru sonra trafigi en son ilk yardımı çözdüm... motor çok basitti bana göre trafik de fena degildi ilk yazdım çok zorladı çok terledm ilk yardımda korkuyorum açıkcası inşallah geçerim .. görmedigim bilmedigim sorular vardı ilk yardımdan çünkü valla stres yaptım :D

trafik sıkıntıydı ya bir soru vardı bölünmüş yolda bi araba en az hangi hızda giteli diye ben 20 demiştim 15 miş

iissoo

Onursal Üye
Tepki
90
Adı
İsmail
Meslek
iklimlendirme
Modeli
Renk
Beyaz

trafik sıkıntıydı ya bir soru vardı bölünmüş yolda bi araba en az hangi hızda giteli diye ben 20 demiştim 15 miş

ben 40 yaptıydım herhalde :D

iissoo

Onursal Üye
Tepki
90
Adı
İsmail
Meslek
iklimlendirme
Modeli
Renk
Beyaz
70 alsamda olur yeterki geçeyim şu sınavı :D ztn fotokopi çekesem cama yapıştırıcam ehliyetim var die polisten korka korka araba sürülmüyor*B) aslında heyecanlı oluyor ama

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Tepki
1.205
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
*hehe**hehe*

berat

Fenomen Üye
Tepki
166
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
o bizim 1.4 tende geliyor ama sıkıntı olmuyor bi seferinde 1.2 nin motoru nemli bezle aslında epey ıslaktı bi yere su girdi sonra rrrrr diye ses geldi kapadım kontağı açtım kaputu kurudu geçti ama 1.4 te ise sağ beyin tarafından geliyor herhalde

bozlakci

Daimi Üye
Tepki
21
70 alsamda olur yeterki geçeyim şu sınavı :D ztn fotokopi çekesem cama yapıştırıcam ehliyetim var die polisten korka korka araba sürülmüyor*B) aslında heyecanlı oluyor ama

:D hacı sol şeritte yavaş giden adama ceza mı yazarlar ceza puanımı yoksa 2 siinidemi yazarlar