kizdirma buji rolesi

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
siteden bir arkadaş değiştirmişti galiba görürse en iyi cevabı o verecektir.

ahmettodsasa

Aktif Üye
Carsamba gunu berru mrka bujileri geri verip bosch marka taktiriyorum gec calisma sorunu icin satici roledendir dedigi icin aklim takildi

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
kızdırmaları söküpte akü ile kontrol etmediniz mi?

ahmettodsasa

Aktif Üye
Yenileri zayif elektirk veriyor die sokturuyorum bosch marka yla degisim yapicam bu aksam degisim yapicagim firma soyledi bujilerde sorun yoktur die degistimemek icinmi ole dedi acaba digerlerinin markasi berru

hardcrss

Onursal Üye
bilgisayara bağlayınca çıkmıyor. sadece buji arızası diye gösteriyor, ya bujiler arızalı yada röle.

devil1414

Azimli Üye
akünüzü tam şarj ettırıp bi deneyin derım ben değiştirdim yine aynıydı akü zayıfladıgı anda arıza lambası yanıyor akü yü dene derım buji leride üzerinden ne cıktıysa aynı markadan takın.

serkanortanca

Onursal İzmir Yöneticisi
Başka Araç
Adı
YİĞİT SERKAN ORTANCA
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Özel kolluk
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2007
Renk
Metalik Gri
Kizdirma buji rolesi arizali olsa makinaya beyni baglayinca cikarmi arkadaslar !?
benimde sürekli ışık yanıp sönüyordu gittim 4 bujiyi sıfır aldım , sonra gene yapınca gittik arkadaşla makinaya bağlattık makina role nin arızalı olguhunu söyledi. Onu degiştirmezsem ısık yanıp-sönmeye devam edermiş

MEVKU946

Onursal Kocaeli Yöneticisi
Adı
MEVLÜT KÜÇÜKTİFTİK
Modeli
Renk
GÜNBATIMI
Kizdirma buji rolesi arizali olsa makinaya beyni baglayinca cikarmi arkadaslar !?
SLM AHMET BEY.KIZDIRMA BUJİLERİ SÖKÜLMEDEN SAĞLAMMI, BOZUKMU OLDUĞUNU OTO ELEKTRİKDEN ANLAYAN Bİ USTA HEMEN ANLIYOR, ROLEYİDE ÖLÇÜ ALETİ İLE YİNE SÖKMEDEN KONTROL EDİYOR DEĞİŞTİRMEDEN BU TESTLERİ YAPTIRISANIZ İYİ OLUR. BEN 10 SENELİK ROLEYİ AÇTIM VE PLATİNLERİNİ ZIMPARA İLE TEMİZLEDİM. ROLE SADECE KIZDIRMA ANIN DA ÇALIŞTIĞI İÇİN FAZLA YIPRANAN Bİ PARÇA DEĞİL. SLM MEVLÜT AMCA.

ahmettodsasa

Aktif Üye
Bosch marka buji taktim dort adet kismen sorun yok artik tek marsta aliyor yalniz dort bes defa giy giydan sonra dizel motorlar bole alir benzinli gibi olmaz dedi

serkanortanca

Onursal İzmir Yöneticisi
Başka Araç
Adı
YİĞİT SERKAN ORTANCA
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Özel kolluk
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2007
Renk
Metalik Gri
marş dinamosu kömürleri kontrol edilmiştir. birde dişlerine bakmıştır. maaliyeeti ne tuttu? aynısını bende yaptırmıştım ?