kış lastik hakkında görüş

hasan42

Yeni Üye
Tepki
0
arkadaşlar ben arabama vakumlu lastik almayı düşünüyorum aklımda iki marka var Michelin yada Bridgestone ikisininde fiyatları aynı karar veremedim hangisini almamı önerirsiniz?

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
hasan42 tarafından yazılan metin:
arkadaşlar ben arabama vakumlu lastik almayı düşünüyorum aklımda iki marka var Michelin yada Bridgestone ikisininde fiyatları aynı karar veremedim hangisini almamı önerirsiniz?

Her iki markada piyasada rustunu ispat etmis markalardir......ama ben oncelikle michelin alirim....

hasan42

Yeni Üye
Tepki
0
benim kafama takılan Michelin çok yumuşak olası Bridgestone ona göre sert hangisi daha iyi olur ki?

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
benim kafama takılan Michelin çok yumuşak olası Bridgestone ona göre sert hangisi daha iyi olur ki?

Valla yuk tasimiyorsan yumusak lastik iyidir.......

hasan42

Yeni Üye
Tepki
0
yük taşımıyorum, Michelin almam daha mantıklı olacak yorumların için teşekkürler

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
yük taşımıyorum, Michelin almam daha mantıklı olacak yorumların için teşekkürler

Rica ederim.....hayirli olsun

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
*clap*

RAPTOR

Fenomen Üye
Tepki
950
Modeli
Renk
Beyaz
hiç düşünme...yük ve hız endeksi uygun olan michelini al gitsin.

dreamhits

Azimli Üye
Tepki
0
Merhabalar,

Istanbul'da olan arkadaşlar kış lastiği düşünüyor musunuz? gerek var mı araçlarımıza kış lastiğine. 195/60/16 Yokohoma için 240 Tl dediler. Hangi marka model almayı planlıyorsunuz?

Dark Knight

Fenomen Üye
Tepki
15
dreamhits tarafından yazılan metin:
Merhabalar,

Istanbul'da olan arkadaşlar kış lastiği düşünüyor musunuz? gerek var mı araçlarımıza kış lastiğine. 195/60/16 Yokohoma için 240 Tl dediler. Hangi marka model almayı planlıyorsunuz?

Hiç kullanmadım, düşünmüyorum da. Zaten zorunlu olmadıkça kışın kötü şartlarda yola çıkmam, yolda yakalanırsam ya da çıkmak zorunda kalırsam da zincir kullanırım. Çünkü kar lastiği de kullansan zincir de taksan malın gibi çıkar ne kar lastiği ne de zincir takar gelir başına iş açar ... :)

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
Merhabalar,

Güzel kardeşim istanbul da en fazzla 3 gün kar yağar ve çoook az bi ihtimal yollarda sorun olur ki o gün çıkmamak en iyisidir,zira senin kar lastiin olsada taksicinin biri kayıp sana toslar asabın bozulr katil olur ve boşuna kış lastiği almış olursun..istanbul için en doğru lastik 4 mevsimdir onlardada 125 in üzeri gereksiz pahalıdır..bakınız Lassa uygundur bence...

geremy

Onursal Kurucu
Tepki
297
Araç kitleri ve Navigasyon bölümüne lastik sorusu sorulmuş.
yerine taşıyorum.

RAPTOR

Fenomen Üye
Tepki
950
Modeli
Renk
Beyaz
Merhabalar,

arkadaşım kış lastiklerini kullanman için kar yağmasını beklemen gerekmez.sıcaklıklar +7 derecenin altına düştüğünde normal lastikler büyük oranda performansını kaybeder.kış lastikleri yumuşak hamurları sayesinde sertleşmez ve soğuk havalarda aracınızın performansını korur.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
serdarengin tarafından yazılan metin:
Merhabalar,

Güzel kardeşim istanbul da en fazzla 3 gün kar yağar ve çoook az bi ihtimal yollarda sorun olur ki o gün çıkmamak en iyisidir,zira senin kar lastiin olsada taksicinin biri kayıp sana toslar asabın bozulr katil olur ve boşuna kış lastiği almış olursun..istanbul için en doğru lastik 4 mevsimdir onlardada 125 in üzeri gereksiz pahalıdır..bakınız Lassa uygundur bence...

kış lastiği olduğunda arab ile karlarda oynamak çok zevkli oluyor ama boş arazide karda doblo ile oyun çok zevkli şahsen ben her kışın zevk için çıkıp karda gezerim dovbloda maşallh arazide çevik bakalım yeni doblo nasıl olacak arazide ve karda

birde eğer kar lastiği alacaksanız kesinlikle 4 adet alın biz ilk 2 adet aldık rda arabanın arkası kaydı tehlikeli olabiliyor o yüzden 4 adet alın