Kayseri İnciroğlu Servis rezaleti

Ardae8

Yeni Üye
Adı
Arda Berkay Efe
Kan Grubu
A RH -
Modeli
Araç Yılı
2015
evet aracım fiat doblo 2015 model 1.6 105 bg versiyon aracım şuan güncel kilometresi 63 küsür aracımı yakıt ve performans olarak başarılı buluyorum ve ticari iş yaptığım için bütün isteklerimi karşılıyor fiat inciroğlu kabusu ile karşılaşana kadar her şey o kadar iyidi ki anlatamam ilk öncelikle bakımlarda alınan paralar kesinlikle helal değildir net söylüyorum aracımda yaklaşık 2-3 aydır sol sürgülü kapı arızası veriyor ve bu konu çok germeye başladı 4 defa aracımı yaptırmama rağmen güya garantiden kesinlikle arka bölüme çekip beni beklettiklerini düşünüyorum artık yapılmadı ve aracım bir hafta servite yattı parça olmadığı için bu konu fiat mesaj atmam ve inciroğlundan vazgeçmemle başladı fiat bana başka servise yönlendirdi yozgatta yaşıyorum ve kayseri servise 4 defa gitmişim toplamda 600 küsür km yol yapmışım ve memnun kalmamışım bana çorum ve nevşehir servisini önerdiler lakin ben gitmedim sanayiye gidip kendi aracımı kendim yaptım aracımın sürgüsünün oturduğu demiri sabitlememişler eğer kayseride yaşıyorsanız veya çevresinde yaşadığınız yerde fiat servis yoksa kesinlikle inciroğluna gitmeyin 60k bakımı için hediye lastik kitini ücretli verdiler lastik alırsanız hediye mazot dediler 50 tl gene yok sadece lafta iyiler icraat sıfır aracın videoları vardır isteyene ulaştırabilirim

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
  • Beğen
Tepkiler: Ayd

Ayd

KAYSERİ YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Adı
Aydın
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Elektronik
Modeli
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
Evet inciroğlu biraz sıkıntılı ellerinde malzeme yok işi çözek usta da yok..

Ardae8

Yeni Üye
Adı
Arda Berkay Efe
Kan Grubu
A RH -
Modeli
Araç Yılı
2015
fiatı direk olarak aradım beni çorum ve nevşehir servisine yönlendirdiler ilgi olarak gerçekten çok başarılılar lakin yönlendirdikler servislere ben gidemedim iş gereği artık yetkili servis değil de özel serviste yaptıracağım garantiyi yaktık kısacası inciroğlu servise gitmeden önce iki kez düşünülmesi gerekiyor daha duyarlı olalım sanırım çok fazla müşterileri var bizi beğenmediler davet ettiler ama yaktığım mazota acıyorum çünkü 4 defa gittim bir ilgisizlik artık önünden geçerken bile içim cız ediyor para kolay kazanılmıyor ticaretle uğraştığım için işimi bırakıp gidiyorum maduriyetimi açıklamak istedim yağ bakımı yaptırdım daha bakım zamanına 5 bin varken yağ uyarısı falan yandı çok iş disiplini yok

NevşehirliDoblocu

Onursal Üye
Doblo
Adı
Arda Tekinay
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
Mistik Gri
Kardeşim inciroğlu nasıl kazıklarım diye düşünür bi buji yanmış diyor ki motor değişcek bi de lpg takınca araca garanti bozulmaz dediler bozuldu yani inciroğlundan bir şey alırken 10 kere düşünün

• Beğen
Tepkiler: Ayd

NevşehirliDoblocu

Onursal Üye
Doblo
Adı
Arda Tekinay
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
Mistik Gri
@Ardae8
Onur Altan'a hiç gitmedim . Ama inciroğlundan iyi olacağı kesin Adalar dolandırmakta profesyonel olmuş artık

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız