Kavaklıdere oto izlenimlerim

Alperan24

Azimli Üye
Doblo
Adı
Alp Mertoğlu
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Yönetici
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Beyaz
Herkese merhaba 02.04.2016 cumartesi günü d3 2.0 multijet aracımı 160.000 km. Bakımı için kavaklıdere otoya götürdüm.3 gün öncesinden Müslüm beyden (ki artık kardeşim diyebilirim) randevumu aldım ve oğlumla birlikte Çankiridan Ankaraya servise geldik.Serviste aracımin genel kontrolleri ,periyodik bakımları ve benim farketmedigim ama onların kontrolleri esnasında çıkan arızalar banada gösterilerek giderildi.Servisteki tüm çalışanlar ve ustalar oldukça ilgili ve güleryüzlü idiler.Müslüm kardeşim bu süreçte sürekli olarak hem benimle hemde aracımla oldukça ilgili ve samimiydi .Bekleme süresince içecek servisi sürekli olarak ikramlarda bulunuyor ve sizi ellerinden geldiğince memnun etmeye dikkat ediyorlardı.Herkesin merak ettiği ve aklından geçen fiyat noktasında şunu söyleyeyim kesinlikle fiyat konusunda diğer yetkili servislere göre oldukça yardımcı oluyorlar.Bu arada Müslüm kardeşim ,servise beraber gittiğim oğluma çok güzel bir jest yaparak onuda fanatik bir kavaklidere servis müşterisi yapmayı başardı,oğlumun servisten çıkarken ilk sorusu "baba nezaman tekrar geleceğiz?"oldu.Arkadaşlar kısaca kavaklidere servis hakkındaki naçizane düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istedim.Ben oldukça memnun kaldım ve çevremede bu konuda tavsiyede bulunuyorum.Buradan tekrar Müslüm kardeşime ve kavaklıdere fiat servisine çok teşekkür ederim.

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz

EnginDemirezen

Ankara Beypazarı Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Adı
Engin DEMİREZEN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Sazcı/bilgisayarcı+elektrik elektronik
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
beyaz
@yunus0635
İnşallah gideceğim :)

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
evet gayet ilgililer ve bendende tekrar teşekkürler.