Kardelenkurt & Diamond Buluşma

diamond

Saygın Üye
fvxkqh.jpg

Hava kararmıştı anca bu şekilde foto çekebildik :) En kısa sürede Ankara'da bi buluşma düzenlemek nasip olur inşallah. Kendi resmimiz yok çünkü bizi çekebilecek bi personel yoktu :)

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
Ankaraya gelebilirim Eskişehire yakın Fotoğraflar benden ;)

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
Black Hawk tarafından yazılan metin:
Güzel organizasyon olur bence. Keşke bende katılabilsem.

hemşerim kayseri'den 4-5 kişi olursak inşallah bizde toplanırız :D :D :D

Black Hawk

Saygın Üye
İyi olur aslında. Organizasyon günü hava bugünkü gibi olmasa bari... Yağmurun arkası kesilmez oldu Kayseride...

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
walla hiç sorma bide dün hava iiydi gittim arabayı yıkattım akşama yağmur boşaldı :S :|
yaz gelsin hele bi buluruz bi kaç kiçi daha :D

diamond

Saygın Üye
Havalar ısınsında bi mangal partisi düzenleyelim Ankara'da hemde tanışmış oluruz.

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Benim buralara yakın olsa biraz, bende gelirim çekinmeden :)

kokplot

Onursal Üye
ben ankaraya ata toprağı ya her yaz mutlaka gelirim ve polatlıd arkadaşlarla yada altın parkta özbe öz ankaralı hacettepe nin çoooook uzun yıllar taksiciliğini yapmış ahmet amcamı ziyarete gelirim. bir yaz ora diğer yaz ora bir kaç gün yani yarım elma gönül alma. ne hikmetse ankaraya ne zaman gitsem havalar süper harika oluyor. ankaranın altını üstüne getirene kadar arabayla dolaşıyoruz. misafir olarak sesimi çıkarmıyorum çok güzel .. bir hatam varki affola okadar ankaraya geldinde anıt kabiri gezdinmi dersen, yok maalesef gezemedim. atamızı ziyarete gitme nasibim olmadı:|. hep bir dahaki sefere diyorum. *pray*

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
kokplot tarafından yazılan metin:
ben ankaraya ata toprağı ya her yaz mutlaka gelirim ve polatlıd arkadaşlarla yada altın parkta özbe öz ankaralı hacettepe nin çoooook uzun yıllar taksiciliğini yapmış ahmet amcamı ziyarete gelirim. bir yaz ora diğer yaz ora bir kaç gün yani yarım elma gönül alma. ne hikmetse ankaraya ne zaman gitsem havalar süper harika oluyor. ankaranın altını üstüne getirene kadar arabayla dolaşıyoruz. misafir olarak sesimi çıkarmıyorum çok güzel .. bir hatam varki affola okadar ankaraya geldinde anıt kabiri gezdinmi dersen, yok maalesef gezemedim. atamızı ziyarete gitme nasibim olmadı:|. hep bir dahaki sefere diyorum. *pray*

Ankaraya beş kere yada on kere gitmişsem, ya anıtkabire gitmişimdir, yada sürem kısıtlıdır kapısında bi dua etmişimdir. :)

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Valla Selçuk pazartesiye geliyor ben gelebilirm salı günü çalışıyorum çünkü. Diamond da gelebilirim demişti ama ondan burada da duymak gerekir. En azından 2 doblo karşılar sizi. Ozaman kadar gelmek isteyenlerde gelir buluşuruz. Eskişehir ekibi de katılacağına inanıyorum. Polatlı yakın çünkü. Minkte olsa Ankara buluşması yaparız.Bu resimlerde benim telefondan...Bizim mahalle Kiler önü...Abdülkerim arkadaşım tekrar tanıştığıma memnun oldum.Photoshop ta açtım biraz..

doblo_ankara_bulusma.jpg

doblo_ankara_bulusma_2.jpg

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
acil bi durum olmadığı sürece gelebilirim

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
selçuk, ben, diamond, kanyak oldu 4 daha artar üyemiz...
Hadi bakalım yapalım ozaman...

selcukan43

Daimi Üye
Abi çok sağolun çok çok teşekkür ederim beni kırmadığınız için.. malum bahsetmiştim sana abim tezkereyi alıyor inşallah o tarihte :) bi süpriz yapmak istiyorum her arabaya 1 bayrak getiricem :)

kokplot

Onursal Üye
vallahi kıskandım şimdi. beni uralarda bıraktınız. zincirimi bir kırayım 14 il birden gezicemm. team doblo ailesine sevgiler selamlar bizlerden efenim. :)

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
maxi ye uzun bayrak isterim :)

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
sen gel maxi yi getir bi bayrak ta ben alırım :D

kokplot

Onursal Üye
bir yapabilirsem eğer ağustosta izmir, muğla, antalya, ekibini de ölü denizde toplıycam. yada side tarafında. doblo çadır camp yapacağız. ben olamasamda böyle bir iki günlük hafta sonu organizasyonu düşünülebilir. işte birde ben orada olabilsem. aynen topaloğlu usta nın yaptığı gibi arabaya tüp tarak, halı, masa, sandalye, çadır, olta, bıçak kama, top, tüfek ne bulursam atacam direkt camp alanına. 2-3 gün kaçabilirsem ateş başı açık hava konserleri kardeşim ahmetten. balıklar benden. çiğköfte de dahil, hep beraber yapılır bişiler. daha önce 8 adett doğanı olan arkadaşla öylesine denk geldi ama MANİSA soma tarafında baraj gölüne oradan da akhisardaki göl marmara ya kampa gittik. eylence gırla gitti. gün ogün oldu. unutulmaz anılar yanımızda kaldı.
gl.jpg
1597_urunresim.jpg