Kapalı kasa mı, camlı kasa mı?

Buffy

Yeni Üye
Doblo
Adı
Melih
Kan Grubu
A RH -
Aracınız
Doblo
Modeli
Maxi Cargo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Arkadaşlar merhaba, bi doblo almayı düşünüyorum ama kafamda bin türlü soru var. İlk ve en önemlisini sormak istiyorum size. Kapalı kasa mı alamalı, camlı mı almalı.
Pazarcılık işiyle uğraşıyorum. Çevre illerden mal getirirken camlı aracımla hiçbir sorun yaşamadım. kapalı kasa doblolar işime daha uygun ve hesaplı.
1. Kapalı kasa dobloyla diyelim ki amasyadan kiraz getiriyorum, kantara girmek zorunda mıyım?
2. K belgesidir srcdir bunları almak istemiyorum mümkün mü?
3.2014 kapalı kasa sahibi esnaf bir arkadaşım rize samsun gidip geliyor sprun olmaz dedi kapalı tavsiye etti ama ben internette net bir bilgi bulamadım.
Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Emir_yoney24

Daimi Üye
Doblo
Adı
Emir yöney
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Bende camlı var iş icabı yük atıyorum bazen sorun olmuyor, kıl polise denk gelinirse yük yokken bile keser belge yok diyerek, alıcağınız araç haricinde başka aracınız var ise kapalı kasa alın derim ama yoksa camlıya yük atıncada sıkıntı olmuyor koltuklardan dolayı biraz az alıyor

Buffy

Yeni Üye
Doblo
Adı
Melih
Kan Grubu
A RH -
Aracınız
Doblo
Modeli
Maxi Cargo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Bende camlı var iş icabı yük atıyorum bazen sorun olmuyor, kıl polise denk gelinirse yük yokken bile keser belge yok diyerek, alıcağınız araç haricinde başka aracınız var ise kapalı kasa alın derim ama yoksa camlıya yük atıncada sıkıntı olmuyor koltuklardan dolayı biraz az alıyor
Bende camlı transporter var bu zamana kadar ben de sorun yaşamadım, ikinci aracı kapalı alayım diyorum tasarruf yönünden. Kapalı kasa dobloda da aynı şekilde sorunsuz şehirler arası mal taşıyabilir miyim, kiraz sarımsak felan taşıyorum.

Emir_yoney24

Daimi Üye
Doblo
Adı
Emir yöney
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Bende camlı transporter var bu zamana kadar ben de sorun yaşamadım, ikinci aracı kapalı alayım diyorum tasarruf yönünden. Kapalı kasa dobloda da aynı şekilde sorunsuz şehirler arası mal taşıyabilir miyim, kiraz sarımsak felan taşıyorum.
Durdurdukları zaman kapıyı açıp bakarlar en fazla ama uzun şase bakın sizin için daha iyi olur veya hemm uzun hem yüksek xl modeli

Emir_yoney24

Daimi Üye
Doblo
Adı
Emir yöney
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Daha çok mal atmak açısından

Buffy

Yeni Üye
Doblo
Adı
Melih
Kan Grubu
A RH -
Aracınız
Doblo
Modeli
Maxi Cargo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Durdurdukları zaman kapıyı açıp bakarlar en fazla ama uzun şase bakın sizin için daha iyi olur veya hemm uzun hem yüksek xl modeli
Teşekkür ederim, maxi bakıyorum zaten. Hatta 2+1 olanlar da hoşuma gidiyor ama temizleri pahalı. Ben kapalı kasa 1.3 multijet maxi alıcam.

Emir_yoney24

Daimi Üye
Doblo
Adı
Emir yöney
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Teşekkür ederim, maxi bakıyorum zaten. Hatta 2+1 olanlar da hoşuma gidiyor ama temizleri pahalı. Ben kapalı kasa 1.3 multijet maxi alıcam.
İnşalllah allah kaza bela vermesin