kantara girme

xerdalx05

Daimi Üye
bizim araçlar kamyonet geçtiği için her kantara girmek zorundamıyız bugün çatalca ilk defa girdim onlar çevirdi gerçi araç kamyonet geçtiği için mutlaka girmeniz gerekiyor dendi.köprülerde niçin kimse girmiyor dediğimde sol şeritten sağ tarafa kantara girmesi riskli orda sıkıntı olmaz çatalcada çift şeritli yol girmeseniz bile kamere anında yapıştırıyor cezayı.iki kere girdim bugün ikisindede plakam yazmadı ekranda okunmadı kimsede birşey söylemedi heralde bir sorun çıkmaz...

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
birkere bizide çevirdiler hiç bişey olmadı baktı arabaya geç dedi ikincisindede çevirdi girmedim zaten son anda gördüm bastım geçtim bence bazıları kendi uyduruyor girmemiz şart değil

xerdalx05

Daimi Üye
kameranın görüş açısı yolu komle alıyor acaba arkadan kitleyebilirmi geçen şirkette birine yazmışlar

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
bakıp geç dediklerinde hususi olarak kullanıldığına bakıyordur.

Eğer ticari amaçlı bir iş, ya da yük taşıyorsak kantara girer k belgesi filan ceza yiyebiliriz..

öenmli olan şirkete kayıtlı bir araç olmaması

şirket aracı değilse de ticari mal taşıması yapılmaması gerekir.

Yoksa ticari aracımızla hususi bir sürüş yapılıyorsa sorun yok birşey yapamazlar

serkanortanca

Onursal İzmir Yöneticisi
Başka Araç
Adı
YİĞİT SERKAN ORTANCA
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Özel kolluk
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2007
Renk
Metalik Gri
dün benide izmir menemen tarafında durdurdular izmirde yaşıyorum aracım 45 manisa plaka ehliyet ruhsata baktı,
dedim amirim sıkıntı yok olamaz :) 2 muhabbet hoppp hayırlı yolculuklar geçççç :D