K belgesi bilginize ihtiyacım var

Latif1453

Yeni Üye
Fiorino
Adı
Orhan
Kan Grubu
A RH -
Aracınız
Fiorino
Arkadaşlar merhaba çalıştığım firmanın türkiyenin çeşitli illerinde olan işlerine şahsım adına panelvan araç alıp gitmek istiyorum araçta elektrik işi ile ilgili alet edevatlar olacak k belgesi illa gereklimi.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
şahıs ile alakası ise gerek yok
yani polis çevirdiğinde irsaliyeli bir mal olmayacak değil mi aracınız?
benim de ortak yaptığımız kargo işimiz var şirkeye kayıtlı doblo aracımız için taşıma yapabilmeleri adına K1 belgesi aldık.
Yani köyde akrabanızın işi var alet edavat yüklediniz il dışına çıkıyorsunuz kim ne diyebilir ki?

Latif1453

Yeni Üye
Fiorino
Adı
Orhan
Kan Grubu
A RH -
Aracınız
Fiorino
Evet irsaliyeli bir mal olmayacak araçta spot aydınlatma kablo vs ürünleri olacak. Ama bazı kişiler takım cantası bile taşıyamazsın diyor grupta bu tarz iş yapanlar vardır diye en iyi bilgiye ulaşmak istedim inş dediğiniz gibidir çünkü tüm paramla böyle bir işe giricem cezayı kaldıracak ne maddi durumum nede psikolojim var.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Evet irsaliyeli bir mal olmayacak araçta spot aydınlatma kablo vs ürünleri olacak. Ama bazı kişiler takım cantası bile taşıyamazsın diyor grupta bu tarz iş yapanlar vardır diye en iyi bilgiye ulaşmak istedim inş dediğiniz gibidir çünkü tüm paramla böyle bir işe giricem cezayı kaldıracak ne maddi durumum nede psikolojim var.
yani bir ticari işletme gibi gözükecekse arabanız çevirmede polisin insafına kalmış durum. Şöyle diyeyim ben kendi aracımla hiç bu şekilde kaç yıldır çevirmeye girmedim. Aracını kapalı kasa değilse bagajıda açın bunlar nedir diey sormazlar sonuçta aracınız şirket üstüne de kayıtlı değil.

kendi köydeki evime sıfır parke filan götürdüm bana sorsa bile eviem götürüyorum diyecektim manstıskzı yani ceza yazması

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Ticari faliyet yaptığınıza kanaat getirirse sıkıntı olabilir. Alın bir belge işiniz garanti olsun.

Latif1453

Yeni Üye
Fiorino
Adı
Orhan
Kan Grubu
A RH -
Aracınız
Fiorino
Tabiki gönül isterki eksik olmasın fakat daha önce böyle bir iş yapmadım ayda en az 15 gün evimden uzakta yollarda olucam bir belge 5 bin tl ya yapamayıp bırakırsam işi yazık.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Allah korusun bir ceza yersenizde oda hepten yazık.