Doblo Jantlar

Aslam72

Yeni Üye
Doblo
Adı
Selim
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.4
Merhab arkadaşlar merak ettigim birdey var simdi benim jantlarda bijin disinda delikler var ve araca uygun jant bulmakta zorluk cekiyorum araci aldigimdan beri lastik sorunu yasamadim. Ama jantlarimi begenmiyorum 14 jantlar ama yukseltmek istiyorum 2006 1.3 multijet

EfePro75

Yeni Üye
Doblo
Adı
Cavit
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Yıldız Mavisi
bende yükseltmek istiyorum 15 16 yapmak istiyorum ama 4/98 jant bulamıyorum buldğumda arabaya yakışmıyor jant önerisinde bulunursanız sevinirim

EfePro75

Yeni Üye
Doblo
Adı
Cavit
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Yıldız Mavisi
Orjinal 2012 premio jantı baktım hiç sıfırını bulamadım 2.el'i bile yok 4/98 gerçekten sıkıntılı bir bijon aralığı

rastisss

sabri satılmış-manisa
Doblo
Adı
sabri
Kan Grubu
A RH +
Meslek
işçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Conformatic
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
siyah
Orjinal 2012 premio jantı baktım hiç sıfırını bulamadım 2.el'i bile yok 4/98 gerçekten sıkıntılı bir bijon aralığı
beğendiğin 4*100 jantı al lastikçiler onu 4*98 için aparat bağlayarak hallediyorlar ben daha yeni yaptırdım 30 liraydı galiba aparat.sıkıntı olmuyor.

EfePro75

Yeni Üye
Doblo
Adı
Cavit
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Yıldız Mavisi
beğendiğin 4*100 jantı al lastikçiler onu 4*98 için aparat bağlayarak hallediyorlar ben daha yeni yaptırdım 30 liraydı galiba aparat.sıkıntı olmuyor.
Cevabın için sağol bijon kesme ihtimali varmıdır?acaba ben başka jant konusunda görmüştüm flanş koyulduğunda bijon keser falan dediler ama senin dediğin farklı galiba parçanın ismini söyler sevinirim yada fotosunu atarsanda olur

rastisss

sabri satılmış-manisa
Doblo
Adı
sabri
Kan Grubu
A RH +
Meslek
işçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Conformatic
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
siyah
Cevabın için sağol bijon kesme ihtimali varmıdır?acaba ben başka jant konusunda görmüştüm flanş koyulduğunda bijon keser falan dediler ama senin dediğin farklı galiba parçanın ismini söyler sevinirim yada fotosunu atarsanda olur
benide öyle korkuttular ama ben yaptırdım hiçde bişey olmadı göbeğe flanş takıyorlar bendeki sarı bir halkaydı sanırsam bazı lastikçiler parayı az buluyorlar işleri çok olunca parada azsa sallamak için böyle laflar uyduruyorlar gibime geldi çünkü bir sıkıntı çıksa bu lastikler için flanş sektörü gelişmezdi. fotoğraf gönderemiyorum çünkü içerde kalıyor görünmüyor.

Eren Kahraman

Azimli Üye
Doblo
Adı
Ern
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
4*100 kullanan varmı bizim araçlarda