izmirde ucuz aksesuar

shark035

Yeni Üye
arkadaşlar aracımı daha bu gün teslim aldım birkaç değişiklik yapmak istiyorum internetten almadan önce siz kullanıcıların deneyimlerinden yararlanmak isterim. Malum internetten görmeden almak insanın içine pek sinmiyor.Öncelikle aradığım parçalar: Rüzgarlık,paspas(verdikleri paspas halı gibi sanırım yağmurlu günlerde sorun çıkarabilir),direksiyon kılıfı almayı düşünüyorum.İzmirde bu parçaları ucuz bulabileceğim,önereceğiniz ustalara ihtiyacım var.Ayrıca argento ön panjur,argento yan çıtalar gibi bazı aksesuarlarla donatmak isityorum fiyat vs hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim

fthz

Aktif Üye
Bende öncelikle paspas, rüzgarlık, koltuk kılıfı bakıyorum. Nette birkaç güvendiğim site vardı ama dün öğrendiğim yenicarsi.com üzerinden biriki mağazaya baktım, fiyatları daha iyi gibi geldi.

shark035

Yeni Üye
fthz tarafından yazılan metin:
Bende öncelikle paspas, rüzgarlık, koltuk kılıfı bakıyorum. Nette birkaç güvendiğim site vardı ama dün öğrendiğim yenicarsi.com üzerinden biriki mağazaya baktım, fiyatları daha iyi gibi geldi.

aslında açıkcası internetten alıp kendim takmak istemiyorum ama fiyatlar arasında faiş bir fark olursa ancak öyle kendim takma durumuna gidebilirim