Isıtıcılara Zarar Vermeden Filmi Nasıl Çıkarırız

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
Babam arabayı ilk aldığımızda film çektirmeye götürdüğünde babama dedim amerikan film çektir die babamda aynen söylemiş adama adi adamlar cama amerikan film çekiyoz die film çekmişler şimdi arka camdaki filmler patlamaya başladı söktürsem ısıtıcılara zarar verecek ne yapacam bilmiyorum daha önce böle bi durum başına gelen arkadaşlar varsa veye bu durumdan nasıl kurtulacağımı bilen arkadaşlar varsa beni bilgilendirirseniz sevinirim...

undabah

Daimi Üye
Başka Araç
Adı
HKN
Kan Grubu
0 +
Meslek
Şoför
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2001
Renk
Mor
AlperAkbiyik tarafından yazılan metin:
Babam arabayı ilk aldığımızda film çektirmeye götürdüğünde babama dedim amerikan film çektir die babamda aynen söylemiş adama adi adamlar cama amerikan film çekiyoz die film çekmişler şimdi arka camdaki filmler patlamaya başladı söktürsem ısıtıcılara zarar verecek ne yapacam bilmiyorum daha önce böle bi durum başına gelen arkadaşlar varsa veye bu durumdan nasıl kurtulacağımı bilen arkadaşlar varsa beni bilgilendirirseniz sevinirim...
Güneşin alnına aracı çekeceksin önce filmin naylonunu sökeceksin sonrasında camda iz kalacak.
Hala sıcağın alnında prilli suyu bu ize sıkacaksın parmağınla ve yumuşak bezle ovarak izi alacaksın.
kazımaya kalkarsan cam gider
Kolay gelsin

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
çok iyi diyorsunda sanırım sorunumu anlamadın filmin izi sorun değil sorun olan filmi sökünce camın ısıtıcı telleride geliyor...