İşçilik hatası D3'de..

mygokhan

Daimi Üye
Tepki
40
Sizlerde varmı bilmiyorum ama benim şirket aracımda dikkat ettim aynı yerlerde hata yok ama arkadaşada doblo aldık, onun aracında hata var..Geçen bindiğimde çekmiştim..Normal diyebilirsiniz, zira her markada az çok oluyor böyle hatalar.Dikkatimi çektiği için paylaşmak istedim...

fotoraf2-5.jpg

fotoraf1-5.jpg

fotoraf3-5.jpg

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
öncelikle arkadaşınızın doblosuda hayırlı olsun ALLAH kaza bela vermesin

paylaşım için teşekkürler

yalnız çok ufak bişey aslında o mazgal çıkartılıp birdaha yerine takılabilir

ama ALLAH tan fiatta böyle önemsiz şeyler olabiliyor başka fimalardaki araçlar daha doğrusu kullanıcılar çok büyük sorunlar çekiyorlar bu onların yanında kusur bile denmez ama maşallah baya dikkatlisiniz o yüzden sizi tebrik ederim*clap* bende öyle çok dikkat ederim en ufak şeyi bulurum birde en ufak tıkırtıyı bile duyarım

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Tepki
3.193
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
paylaşım için teşekkürler..

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
Paylasim icin sagol kardesim...bana kalirsa o difizor yerine tam oturtturulmamis. Bilgine....

mygokhan

Daimi Üye
Tepki
40
Sanırım iyi oturmamış yerine..Kendi doblom olmadığı için pek uğraşacağımı sanmıyorum :)

Daha yeni cila atmaya başladım dobloma :) Şirket aracı falan ama hoşuma gidiyor onunla uğraşmak :D

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Tepki
3.193
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
mygokhan tarafından yazılan metin:
Sanırım iyi oturmamış yerine..Kendi doblom olmadığı için pek uğraşacağımı sanmıyorum :)

Daha yeni cila atmaya başladım dobloma :) Şirket aracı falan ama hoşuma gidiyor onunla uğraşmak :D
*clap*

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

bende severim cila yapmaya dobloya her ay cila yapıyorum sizide tebrik ederim çoğu insan şirket araçlarını hor kullanır sizi o yüzden tebrik ederim doblo kendini sevidirir

mygokhan

Daimi Üye
Tepki
40
doblo vip premio tarafından yazılan metin:

bende severim cila yapmaya dobloya her ay cila yapıyorum sizide tebrik ederim çoğu insan şirket araçlarını hor kullanır sizi o yüzden tebrik ederim doblo kendini sevidirir

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için..

Ben araba kullanmayı seviyorum.Otomobilleri seviyorum..Şirket aracı olsun hiç önemli değil, kendi aracım gibi bakmayı seviyorum.Sonuçta emanet bir araç..Adam almış sıfır km, altıma vermiş..biraz düşünmek gerek..

İnanın kendi otomobilime 1 aydır dokunmuyorum :D Zamanım olmuyor kapının önünde yatıyor zavallı :)

Birde ben D3'ü sevdim, tasarımı olsun, sürüş zevki olsun..Aah bide pasif güvenlikte iyi olsalar...Yoksa tok araba belli..

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Tepki
3.193
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri

aynen valla çoğu yerde görüyorum linea fluence var adamlarda çukurlarda bile nerdeyse frene basmıyo sadece yakıtı doldurup gidiyolar....tebrikler*clap*

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
sizin kendi arabanız nedir

doblo güvenlidir sağlamdır pasif güvenlik derken cargolarda opsiyonel donanımları alarak full olabilirdi

tabikide adam sıfır alıp veriyor neden hor kullanışsınki oda aslında ekmek kazandırıyor insan hiç yemek yediği kaba ------- mı tireli yeri anlayın artık:) aynı o hesap ama malesef her insan böyle düşünmüyor

mygokhan

Daimi Üye
Tepki
40

doblo güvenlidir sağlamdır pasif güvenlik derken cargolarda opsiyonel donanımları alarak full olabilirdi

tabikide adam sıfır alıp veriyor neden hor kullanışsınki oda aslında ekmek kazandırıyor insan hiç yemek yediği kaba ------- mı tireli yeri anlayın artık:) aynı o hesap ama malesef her insan böyle düşünmüyor

Benim araç: 2011 Skoda fabia II 1.2 70 beygir..

Dark Knight

Fenomen Üye
Tepki
15
Şirket aracı olsun hiç önemli değil, kendi aracım gibi bakmayı seviyorum.Sonuçta emanet bir araç..Adam almış sıfır km, altıma vermiş..biraz düşünmek gerek..

Keşke herkes sizin gibi düşünse.

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
aynen....başkasının aracını kendi aracımdan dikkatli kullanır öyle bakarım valla....

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

Benim araç: 2011 Skoda fabia II 1.2 70 beygir..

fabiada güzel araba özellikle skoda vw gurubuna geçince çağ atladı özellikle octavia çok hoşuma gidiyor ama binek arabalar bana sıkıcı geliyor bunalıyorum içlerinde

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
Dark Knight tarafından yazılan metin:
Şirket aracı olsun hiç önemli değil, kendi aracım gibi bakmayı seviyorum.Sonuçta emanet bir araç..Adam almış sıfır km, altıma vermiş..biraz düşünmek gerek..

Ahmedim senin ne guzel sticker larin var oyle........yeni mi yaptirdin.....

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Tepki
3.193
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
bakiergul tarafından yazılan metin:
Dark Knight tarafından yazılan metin:

Ahmedim senin ne guzel sticker larin var oyle........yeni mi yaptirdin.....
:D