Hangi Kaskoyu Tercih Etmeliyiz

cakabeg

Azimli Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Aracıma kasko yaptırmayı düşünüyorum ve internette baktım 4 çeşitten bahsediyor. Aracım 1.3 premio ve İstanbul'da yaşıyorum. Kaskoda hangisini tercih etmeliyim. Sizler hangisini yaptırdınız ve nelere dikkat etmeliyim.

Yaptıranlar fiyatlar hakkında ve şirketler hakkında bilgi verirse çok sevinirim.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bikaç firmadan fiyat alın size en uygun hizmeti ve fiyaı veren hangisi ise ona yaptırın ama bilindik markaları tercih edin

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
FİRMA FARK ETMEZ ŞARTLAR FARK EDER.full olsun.orjinal parça olsun servis yapımı olsun ve fiyatı uygun olsun.:D

cakabeg

Azimli Üye
En düşük Axa ve Allianz sigortadan fiyat aldım. 900-930 arası fiyatları. En fullu dediler. Herhalde yeterli olur.

cakabeg

Azimli Üye
Birde farklı konu açmadan birşey sormak istiyorum konu ile alakası olmasada fikir almak istiyorum.

Biz araştırmadan sormadan gittik araca 205-60-16 kar lastiği taktırdık. Bazen böyle önden gerilme sesi geliyor sanki zorlanıyor gibi acaba bir zararı dokunur mu ön takıma bu lastiklerin. Normal ölçüsü lastiğin bu değil fakat lastikçi bize önerdi bizde onu taktırdık.

om-R

Aktif Üye
Adı
Ömer
Meslek
Gemi Makine Mühendisi
Modeli
Renk
Vişne Çürüğü
Birde farklı konu açmadan birşey sormak istiyorum konu ile alakası olmasada fikir almak istiyorum.

Biz araştırmadan sormadan gittik araca 205-60-16 kar lastiği taktırdık. Bazen böyle önden gerilme sesi geliyor sanki zorlanıyor gibi acaba bir zararı dokunur mu ön takıma bu lastiklerin. Normal ölçüsü lastiğin bu değil fakat lastikçi bize önerdi bizde onu taktırdık.

205 55 16 Olmasın? ?

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
% 1,8 fark var. sıkıntı olmaması lazım.

ademozkaragul

Saygın Üye
Doblo
Adı
adm
Kan Grubu
B RH -
Meslek
Gümrük Komisyoncusu
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
bordo
Arkadaşlar AXA SİGORTAYA VE bununla birlikte Esenlerde bulunan fiat gürsese sakın yanaşmayın.
ben aracımı yeni aldım ve aldığım günün ertesi günü cenaze için memleketim sinopa gittim. Dönüşte ise kolay kolay otobanı kullanmamam sebebiyle eski yoldan gelirken bolu dağında bir köpeğe istemeyerek çarpmam neticesinde aracımın tamponunda ve benimde farkına varamadığım intercoolerin çıkışında çatlak meydana gelmiş ve boludan buraya kadar motor yağının yarısını boşaltmış. Araç ile istanbula geldim ve kapının önünde stop ettim ve bir daha çalıştıradım. bunun için kaskonun çekicisi ile FİAT GÜRSES aracımı çektirdim .
1 haftada eksper benim zorumla ve telefon trafiğim ile anca getirtebildim.
2. hafta ite kaka expere ve sigorta şirketine onarım için onay verdirdim
3. hafta ve araç hala serviste umudum 4. haftaya sarkmaması bu sürede beni arayan ve ilgilendiklerini gösteren sigorta şirketi yetkilisi ve exper şirketi oldu ama sadece görüşme olarak kaldı.....
Siz siz olun sağlığınız için şu 2 Şeyden Uzak durun
1-AXA sigorta
2- FİAT GÜRSES
100-200 fazla olsun adam gibi olsun.Kasko şirketini seçerken size altın önerim şehir dışına çok seyahat ediyorsanız yol güzergahında bulunan yetkili servisler ile anlaşmalı kasko seçerseniz sizin için daha sorunsuz olur kanısındayım.

Son düzenleme:

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
çok geçmiş olsun

gürses ten mekanik olarak ben memnunum ama asla kaporta boya için hiçbir yetkili servise vermem işçilikleri çok kötü

ceyhungulen

Fenomen Üye
Adı
Ceyhun GÜLEN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Sigortacı
Modeli
Araç Yılı
2014
Renk
BEYAZ
Arkadaşlar,
ben sigortacıyım, teklif aldığınızda isterseniz sizin yerinize inceleyebilirim,
fiyatın haricinde poliçenin içindeki teminatlar herşeyden önemli her full diyene kanmayın.
hasar ve servis konusunda muafiyet uygulanan poliçeler mevcut, poliçeleri inceleyerek bilinçli yaptırmak en doğrusu.

ANLOVE

Onursal Üye
Aracım Yok
Adı
QQQQ QQQQ
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Q
Aracınız
Aracım Yok
Renk
Metalik Siyah
Generaliyede bakabilirsiniz.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
benim ki allianz.inşaallah kullanmak gerekmez.şimdilik hiç kullanmadık rabbime şükür.