GÜNCEL KONU HK.

MEVKU946

Onursal Kocaeli Yöneticisi
Tepki
1.367
Adı
MEVLÜT KÜÇÜKTİFTİK
Modeli
Renk
GÜNBATIMI
SLM ARKADAŞLAR;TÜRKİYE YAKLAŞIK 10 GÜN KAR VE BUZLA KAPLANACAK.SİTEMİZDEKİ BİLEN ARKADAŞLAR;,BU TİP YOLLARDA DOBLOYU NASIL KULLANMALI GEREKLİ EKİPMAN OLARAK NELERİ BULUNDURMALI.BELKİ SİTEDE BU TİP BİLGİLER VARDIR AMA BULAMAYANLARA YARDIM OLUR DİYE YAZARSANIZ 3600 ÜYEDEN BİRİNE BİLE FAYDASI OLURSA SEVİNİRİM.BEN EN İLKELİNİ YAZAYİM 5-10 KG ADİ TUZ BULUNDURSUNLAR.HANIM DOBLONUN ANAHTARINI SAKLAMIŞ YOLLAR AÇILMADAN VERMEYECEKMİŞ. SLM MEVLÜT AMCANIZ.*comfort**comfort**comfort**bye*

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Tepki
1.205
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
:D:D:D:D:D mevlüt abi sen yinede yengenin sözünü dinle.şu anki haberlere göre yollar komple kapalı. afyon -ankara yolu,, bolu dağı kapalı.kısacası hertarafta kar var.

genc_guc

Daimi Üye
Tepki
19
vallaha bende yengeye katılıyorum ankara ya gelmesi de gitmesi de sorun bu havada yolcuk tehlikeli

zorunlu çıkacaksan da kışlık lastikleri iyi olacak zincirin kesin olacak cekme halatın da olacak birde bana göre sıcak içecek :D

Hasan Bektas

Yeni Üye
Tepki
0
öncelikle merhaba; Soğuk ankaradan bende kısa bi süre önce aranıza katıldım D2 doblomla berabaer ama benim doblo benim baldızdır...:):):):)

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Tepki
1.205
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
öncelikle merhaba; Soğuk ankaradan bende kısa bi süre önce aranıza katıldım D2 doblomla berabaer ama benim doblo benim baldızdır...:):):):)

öncelikle tanışma bölümünde kendinizi tanıtınız.bu arada hoş geldiniz hayırlı forumlar.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
muhakkak kar lastiği gerekli bence çok faydalı

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Tepki
1.205
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
Birazcık aklı olan acil olmadıkça aracını kıpırdatmaz *flower*

*clap**clap**clap**clap*
aynen katılıyorum.

MEVKU946

Onursal Kocaeli Yöneticisi
Tepki
1.367
Adı
MEVLÜT KÜÇÜKTİFTİK
Modeli
Renk
GÜNBATIMI
SLM MİLLET;BENİ HANIM EVE KİLİTLEDİ AMA DİĞER ARKADAŞLAR İÇİN KARDA, BUZDA NASIL ARABA KULLANILIR BİLEN ARKADAŞLAR YAZARSA SEVİNİRİM GENÇLER BU HAVADA RALLİ YAPARLAR.ONLARI ENGELLEMEMİZ İÇİN ,BU TİP HAVADA TEHLİKE ATLATAN ARKADAŞLAR ANILARINI YAZARSA OKUYANLAR DERS ALIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM SLM MEVLÜT AMCANIZ.*comfort**comfort**comfort**bye*

Dark Knight

Fenomen Üye
Tepki
15
SLM MİLLET;BENİ HANIM EVE KİLİTLEDİ AMA DİĞER ARKADAŞLAR İÇİN KARDA, BUZDA NASIL ARABA KULLANILIR BİLEN ARKADAŞLAR YAZARSA SEVİNİRİM GENÇLER BU HAVADA RALLİ YAPARLAR.ONLARI ENGELLEMEMİZ İÇİN ,BU TİP HAVADA TEHLİKE ATLATAN ARKADAŞLAR ANILARINI YAZARSA OKUYANLAR DERS ALIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM SLM MEVLÜT AMCANIZ.*comfort**comfort**comfort**bye*

Mevlüt amca'cım yukarıda da yazdığım gibi bu tip havalarda en doğru hareket ve ders aracı hiç kullanmamaktır. Biz istediğimiz kadar tecrübelerimizi aktarsak da öküzün biri çıkar gelir sana toslar çıkardığına pişman olursun. Daha bu sabah tanık oldum; bayan komşu dobloyu hareket ettirdi yokuş aşağı fren ile iniyor, dedim kesin kalır bu yolda birinin başına iş açmazsa iyidir diye düşünürken yolun ortasında kala kaldı. Arkasından gelen doblo da geri vitese taktı ama o arıza da gazı fazla verince aracın önü kaydı nerdeyse başkasına vuruyordu. Sözün özü; ACİL İŞİN YOKSA ARACINI KIPIRDATMA !

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Tepki
1.205
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri

Mevlüt amca'cım yukarıda da yazdığım gibi bu tip havalarda en doğru hareket ve ders aracı hiç kullanmamaktır. Biz istediğimiz kadar tecrübelerimizi aktarsak da öküzün biri çıkar gelir sana toslar çıkardığına pişman olursun. Daha bu sabah tanık oldum; bayan komşu dobloyu hareket ettirdi yokuş aşağı fren ile iniyor, dedim kesin kalır bu yolda birinin başına iş açmazsa iyidir diye düşünürken yolun ortasında kala kaldı. Arkasından gelen doblo da geri vitese taktı ama o arıza da gazı fazla verince aracın önü kaydı nerdeyse başkasına vuruyordu. Sözün özü; ACİL İŞİN YOKSA ARACINI KIPIRDATMA !

*clap**clap**clap*

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
ama karlarda araba ile gezmekte zevkli oluyor ama kar lastiği gerekli

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
valla mevlut baba ahmet dogrusunu yazmis ama.....isin varsa illa cikacaksan mutlaka cekiste olan lastiklerin kar lastigi olmali....yoksa zincir veya kar paletin olmali...gerisi senin plotajina kalmis...