Giresun Buluşmasına Hazırlanın!

Qarizma232

Aktif Üye
Evet Sayın TeamDoblo Ailesi Kuruluşumuzun hedefi doğrultusunda hem team doblo'yu tanıtmak hemde iyi bir organizasyon olmasını dilediğimiz Giresun buluşması yapmayı planlıyoruz.Daha doğrusu ben planlıyorum.Biraz araştırdım tam olarak bilgi sağlayamasamda giresun'un daha önce buluşması ayarlamış olan arkadaş ile birlikte özel izinleri almaya gidicez inşallah daha gitmeden burda açıklamamın sebebi burda sizin fikirleriniz doğrultusunda hareket etmektir.Buluşmanın liman sahasında olması planlanıyor alanı google amcaya giresun tuning buluşması yazarsanız zaten buluşma limaz sahasında gerçekleştirildi.Ancak her ihtimala karşı başka alternatif olarak göreleyi seçebiliriz.Alternatiflerimiz bol.İzinler alındığı zaman kesin olarak tarih belirlenecek ve afiş basılmaya başlanacak.Bu buluşma yanlız dobloları kapsamicak isteyen herkez gelcek ancak doblolar ayrı löşede olacak:) şimdilik planlarımız bunlar biz burada elimizden geldiğince uğraşıp izinleri almaya çalışağız..Bilginize Saygılar..
resim_374987532.jpg

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
güzel organisazyon hayırlısı olur inşallah..bigün bizde hep berbaer bir yerde buluşacağız..benim yardım edebileceğim birşey olursa hemen söyle kardeşim..

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
izinleri alın bende gelmeye çalışacam hacılar! harbi!

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
hayırlı olsun umarım güzel bir buluşma olur

Qarizma232

Aktif Üye
özel bir izin gerekmiyor trafiğe kapalı alan seçecez güzel bi yer olmassa kaykanlığa yazı yazcaz 1 yolu kapattırcaz..

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Black Hawk tarafından yazılan metin:
Hayırlı olsun. Yakında olsaydınız da ben de gelebilseydim keşke...

aga muğlaya kadar gittin de bi de buraya gel yav :D

Qarizma232

Aktif Üye
Kaykamlıklara yazdığımız yazılarda cevap olarak red cevabını aldık . Liman Sahası bir dava yüzünden kullanılılamıyor.Ancak Biz burda hala uğraşıyorruz yarın son nokta koyacam ya olacak ya olmicak bakalım inşallah sağlicaz ama ben bu işin peşini bırakmayacağım.......

undabah

Daimi Üye
Başka Araç
Adı
HKN
Kan Grubu
0 +
Meslek
Şoför
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2001
Renk
Mor
Gelişmeleri bekliyoruz

geremy

Onursal Kurucu
konu kendi yerine taşınmıştır.
sayın üyeler lütfen doğru yerlere konu açalım.
yönetici arkadaşlar konuları yerlerine taşıyalım.

filizcima

Daimi Üye
RAPTOR tarafından yazılan metin:
izinleri alın bende gelmeye çalışacam hacılar! harbi!

abı ben karadenıze gelıcem yol bılgım ıyı denebılır ama bulusma gunu bellı olurda ben trabzonda olursam telefonlasıp beraber gıtmeye calıssak nasıl olur ??