fren balata orjinal ne kadar

doblolu

Azimli Üye
arkadaşlar benim doblonun fren balatalarını ön arka olarak değiştirmek istiyorum acaba piyasada orjinal fren balataları ne kadar istanbulda en ucuz nerede bulabilirim birde bunları taktırabileceğim tanıdığınız tamirci varmı ayrıca rot balans ta gerekiyor şimdiden yardımlarınız için tşr ederim...

cnkshn

Saygın Üye
opar marka arka kampana balataları 45 lira civarında. yalnız kampana balatalarının 3-4 çeşidi varmış. parça bi yerden alınıp başka bi yerde takılacaksa eskisinin sökülüp götürülmesinde fayda var. rot - balans 40-50 lira civarında tutar.

lastikçiye gitmişken lastikleri ön-arka yer değiştirerek düzenli aşınmalarını sağlayabilirsiniz.

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
bizim 1.2 doblonun ön balataları 40 tl ye değiştirmiştirdik

doblolu

Azimli Üye
cnkshn tarafından yazılan metin:
opar marka arka kampana balataları 45 lira civarında. yalnız kampana balatalarının 3-4 çeşidi varmış. parça bi yerden alınıp başka bi yerde takılacaksa eskisinin sökülüp götürülmesinde fayda var. rot - balans 40-50 lira civarında tutar.

lastikçiye gitmişken lastikleri ön-arka yer değiştirerek düzenli aşınmalarını sağlayabilirsiniz.
bu vermiş olduğunuz bilgiler çok mantıklı çok tşr ederim hiç düşünmemiştim bunu aççıkcası bunu uygulayacağım en kısa zamanda

Dark Knight

Fenomen Üye
doblolu tarafından yazılan metin:
cnkshn tarafından yazılan metin:

bu vermiş olduğunuz bilgiler çok mantıklı çok tşr ederim hiç düşünmemiştim bunu aççıkcası bunu uygulayacağım en kısa zamanda

Bunu zaten amacı sadece para olmayan her rot-balanscı yapar. Düzenli gittiğin yer ise hiç sormaz, iyi birisi ise abi hiç ön arka yaptırdın mı, en son ne zaman rot-balans yapıldı diye sorar. Ben sürekli aynı yere giderim ve çok da memnunum.