fren balata 60 tl

selimhan26

Daimi Üye
Adı
mehmet uyar
Modeli
Renk
crono grisi
Araç servise 30 bin bakımına gitti .fren balatasını da değiştirdiler . 30 tl fren balatası 30 tl işçlik sizce işçilik biraz fazla değil mi ?

filizcima

Daimi Üye
vallaha kardes normaldır servıs anamızı aglatıyo benım arabanında salıncagında problem varmıs degıstırılecek dedıler 150 tl parca 65 tl ıscılık ıyı para kazanıyolar :)sanayıde duzletılır dedı usta degısmesı sart degılmıs 50 tly olurmus sen yap hesabını artık :)

selimhan26

Daimi Üye
Adı
mehmet uyar
Modeli
Renk
crono grisi
evet kardeş servis çok sen de çekmişsin.işçilik alıyor sanayide tanıdık şart oluyor.

filizcima

Daimi Üye
vallaha kardes bnm araba 2006 garantı fılan yok tanıdık bı arkadasa bıraktım o halledıyo hemde 3/1 fıyatına bu adamlar bu sekılde kazanıyoda servıstekıler ucuk mılyoner olması lazım :) ondada kar var bundada anlamadım gıttı :)

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
servis bu affeder mi hiç bence acil bir durum olmadıkca servise gitmek yanlış güvendigin bir usta varsa sorun yok ben ustama güveniyorum kendim gidip orj parçayı alıp taktırıyorum olay bitiyo

filizcima

Daimi Üye
katılıyorum resmen sızı opcez dıyolar yuzunuze baka baka o fıyatları nasılda dıyıverıyolar bıkerede :D mıllet alısmıs anam:D

BERGAMALI

Yeni Üye
MERHABA 30000 BAKIMI İÇİN SERVİSE TELEFON ETTİM BALATALAR DA DEĞİŞİR DEDİLER. BALATALARIN DEĞİŞİMİNE KM KARAR VERDİYOR YOKSA BALATALARIN FİZİKİ DURUMU MU?