Fiat Doblo merkezi kilit

Sacredmonarch

Yeni Üye
Doblo
Tepki
0
Adı
Ali
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Merhabalar 2012 model sonradan açma cargo modeli aracım var merkezi kilit yok tek tek açıyorum kapıları merkezi kilit sistemi taktırmak istiyorum İzmir'de yaptıracağım bı yer mevcutmu yada benim yapabileceğim birşey varsa yardımlarınızı bekliyorum tek tek açıp kapatmaktan bıktım

Dosyalar

• P_20210420_151812.jpg
    P_20210420_151812.jpg
    1,5 MB · Okunma: 3

38AEM603

Celalettin Ekici
Başka Araç
Tepki
101
Adı
Celalettin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Cnc operatörü
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Renk
Beyaz
Merhabalar 2012 model sonradan açma cargo modeli aracım var merkezi kilit yok tek tek açıyorum kapıları merkezi kilit sistemi taktırmak istiyorum İzmir'de yaptıracağım bı yer mevcutmu yada benim yapabileceğim birşey varsa yardımlarınızı bekliyorum tek tek açıp kapatmaktan bıktım
Elektrik işlerinden anlarim diyorsan yapabilirsin o kadar zor degil aslinda ama zaten uzaktan kumanda sistemi olmasada merkezi sistem var diye biliyorum benim aracım 2001 model merkezi sisteme bagladim trendyoldan siparis verdim takilis bicimi icindeki kitapcikta vardi direk uyguladim oncelikle gidip onceden takilmis merkezi beyin var mı ona baktirman lazim genelde sigorta kutusunun oraya koyuyorlar kolay gelsin simdiden

Sacredmonarch

Yeni Üye
Doblo
Tepki
0
Adı
Ali
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Hocam baktım sigorta kutusuna ama herhangi bi beyin yok sanıyorum kutu şeklinde oluyormuş galiba

38AEM603

Celalettin Ekici
Başka Araç
Tepki
101
Adı
Celalettin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Cnc operatörü
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Renk
Beyaz
Hocam baktım sigorta kutusuna ama herhangi bi beyin yok sanıyorum kutu şeklinde oluyormuş galiba
elektirik işlerinden anlıyorsanız sigorta kutusundan elektrik al
kapılara kablo geçirmen lazım motorunu bağlaman lazım hepsinin beyine girişini sağlamalısın
kumandayı tanıttıktan sonra kapıları kontrol edersin bağlantılar doğruysa hayırlı olsun 3-4 saatini alır ama değer