Fiat Doblo Karavan yapmışlar

sensey35

Yeni Üye
Doblo
Adı
serkan
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Az önce bir videoda gördüm.Araç 1.3 Fiat Pratico fakat bunu karavana çevirmişler.Bende 2011 Fiat Doblo 1.3 multijet 90 beygir panelvan var yokuşlarda 2.vitesle zorlanıyor yani devirden düşüp bayılıyor hemde araç bomboş ve tek sürücüyle.Bu araca bu kadar yükleme yapılmış.Siz ne düşünüyorsunuz bu araç çeker mi yokuşlarda yoksa bayılır mı ya da virajlarda devrilir mi?

JetTurboDizel

Saygın Üye
Adı
ömer
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2004
1.3 fiorinoda bile çekmiyor ki Doblo da nasıl çeksin ? Karavana da virajlarda yavaş girmezse tehlikeli sonuçlar doğacaktır. Performans kötü olsa da sonunda tatil var 😊

fthpl

Talha Fatih Pala
Doblo
Adı
Talha Fatih Pala
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Doğalgaz Teknisyeni
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Renk
Yıldız Mavi
1.3 arabaya karavan yükleyen zihniyeti:)))

JetTurboDizel

Saygın Üye
Adı
ömer
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2004
1.3 arabaya karavan yükleyen zihniyeti:)))
Hemşerim dün mersin otoyolunda Doblo D3 105 , peugeot partner , fluance, peugeot vs epey terlettim 😁 Adamlar tekir rampasında 100 ü geçemiyor. Biraz tokat manyağı yaptım 😉

mesutsubasar

Aktif Üye
Doblo
Adı
MESUT SUBASAR
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Maxi Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Bende bu arkadaşı takip ediyorum ama hotomobil’in yaptığını daha çok beğeniyorum. 1.6 120 bglik olanı hem aracı hem sürücüyü sıkmayacak cinsten onu da incelemenizi tavsiye ederim.

fthpl

Talha Fatih Pala
Doblo
Adı
Talha Fatih Pala
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Doğalgaz Teknisyeni
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Renk
Yıldız Mavi
1.6 120 lik mantıklı. O rahat çeker. 1.3 yeri gelince işkence olur. O karavan tamam hafiftir de içinde malzeme de olunca nerden baksan 800 kilo , 1 ton olur. ( buzdolabı temiz ve kirli su depolari, ocak , tüp , koltuk yatak , mobilyalari , elektrk tesisat vb tarzi birşeyler..

mesutsubasar

Aktif Üye
Doblo
Adı
MESUT SUBASAR
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Maxi Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Aynen öyle abim. Bende o yüzden camlı koltuklu 1.3 maxi safelineda camperbox tarzı birşey kullanıyorum hem daha pratik hemde her dk içinde yaşamıyoruz 🤣

fthpl

Talha Fatih Pala
Doblo
Adı
Talha Fatih Pala
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Doğalgaz Teknisyeni
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Renk
Yıldız Mavi
Aynen öyle abim. Bende o yüzden camlı koltuklu 1.3 maxi safelineda camperbox tarzı birşey kullanıyorum hem daha pratik hemde her dk içinde yaşamıyoruz 🤣

Kamperbox güzel. Bende yapmayi düşünüyorum. Tavan sepeti yaptım. Önce ona tente yapicam yana acılan. Sonrada bagaja kamperbox.

sedat28

Saygın Üye
Doblo
Adı
Sedat
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Teknik Müdür
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Bende ilerde bende çekme karavan almak istiyorum. Güzel gözüküyor.

Zeguj

Saygın Üye
Doblo
Adı
Halil
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Öğretmen
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Çöl Grisi
Az önce bir videoda gördüm.Araç 1.3 Fiat Pratico fakat bunu karavana çevirmişler.Bende 2011 Fiat Doblo 1.3 multijet 90 beygir panelvan var yokuşlarda 2.vitesle zorlanıyor yani devirden düşüp bayılıyor hemde araç bomboş ve tek sürücüyle.Bu araca bu kadar yükleme yapılmış.Siz ne düşünüyorsunuz bu araç çeker mi yokuşlarda yoksa bayılır mı ya da virajlarda devrilir mi?

Abi senin arabada bir sorun olmasın? Bende 2012 1.3 75 beygir D2 safeline var. Yol virajlı değilse 2. vitese düşmez. Arabaya binenler 1.3 75 bg olduğunu öğrenince şaşırıyorlar. Sanki motor daha büyük gibi diyorlar.