Fiat Bravo kampanyasına 4 ödül

geremy

Onursal Kurucu
Kayıt
10 Kasım 2009
Konu
252
Mesaj
4.905
Fiat Bravo kampanyasına 4 ödül
Pazarlama iletişiminde yaratıcı ve etkili medya fikrinin kullanımının önemini vurgulamak için düzenlenen MediaCat Felis’te Fiat Bravo’ya dört ödül birden çıktı

MediaCat Felis Yarışması’nda Fiat Bravo pazarlama iletişimi kampanyası, 4 ödüle birden layık görüldü. Fiat’ın Bravo modeli için uyguladığı kapsamlı iletişim projesi, 20 farklı kategoride yılın en iyilerinin belirlendiği yarışmada en fazla ödül kazanan çalışma olarak ön plana çıktı.
2008 yılında 3.sü düzenlenen ve pazarlama iletişiminde etkili medya kullanımını ödüllendirmek amacını taşıyan MediaCat Felis Yarışması’nda, 20 farklı kategoride kazanan projeler açıklandı. Aka Gündüz Özdemir’in başkanlığında görev alan ve farklı sektörlerden oluşan 19 kişilik jüri, yarışmaya katılan projeleri; strateji, uygulamadaki yaratıcılık, hedef kitleyi yakalama başarısı ve sonuç olmak üzere 4 farklı kriterde değerlendirdi. “Sıra dışı olmayı bilenlere Bravo, Fiat Bravo” sloganlı projeyle yarışmaya katılan Tofaş çatısı altındaki Fiat Binek Araç, “ En İyi Gazete Medya Kullanımı”, “En İyi TV Medya Kullanımı”, “En İyi Radyo Medya Kullanımı” ve “Tüm Yetişkinler İçin Gerilla Aktiviteleri”yle, 4 kategoride ödülün sahibi oldu.

(asha)
 
Yukarı Alt