farklı bir siteden nasıl video yükleriz

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
kardelen farkıl bir siteden video yüklemek istiyorum site "yourock.us".nasıl yapacam?

diamond

Saygın Üye
o sitede video yokki RAPTOR sadece mp3 var indirmek istiyosan buyur http://yourock.us/PartyHard.mp3 burada mp3 ü.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
yanlış yazdım hacı "rocktube.us" olacaktı.gece saat havuz yorgunu okadar oluyor...

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Kişisel videolara yönelmeye dikkat edin lütfen. Şirket videoları gibi şeyler olursa, telif hakkı yüzünden site ceza alır.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
arkadaşlar mynet, izlesene, youtube, akıllı tv, timsah, ekolay video, msn video, iha, piknik tube, mega tube, myspace, metecafe, google video videolarını forumda gösterebilirsiniz.

Bunun için izlesene nin örneğini verdim forum kullanım yerinde.
Genellikle video linklerinin sonunda bulunan rakamlar ya da harfleri yazarak mesaj yazdığımız yerin altında bulunana bbcodelere tıklamamız yeterli.

Mesala izlesene.com daki bir video için adres çubuğunda yazan videonun linkinin sonunda 6 haneli rakamı foruma yazıyoruz sadece. Sonra hepsini seçerek altta bulunana izlesene.com un bbcodesine tıklıyoruz bu kadar video forumda.

Bbcodeler ise bu mesaj yazarken yazının rengini, gülücük smiyleleri tıkaldığımız yerdeki simgelerdir.

İnşallah bi nebzede olsa anlatabilmişimdir.

Diğer video sitelerindeki videolar için burada bulunan embed kodları olur onlara seçim burada bulunan video göster bbcodeye tıklamak yeterli olacaktır.

Bi de şu var diğer sitelerde gördüğünüz videolar kesin bi başka yerde yani bizim desteklediğimiz sitelerde vardır. Böyle yaparak video ekleyebiliriz. Saygılar

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Youtube için DNS adresinizide değiştirmeyi unutmayınız.

Open DNS için;

208.67.222.222
208.67.220.220 :)

kokplot

Onursal Üye
bilgiler için çook teşekkür ederim. emeğinize sağlık.. becerebilirsem buradan okuduğum kadarı ile devam ederim ..

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Olmazsa olmaz Abi sıkma canını, yardım ederiz devamlı :)

Black Hawk

Saygın Üye
DobloM tarafından yazılan metin:

Open DNS için;

208.67.222.222

Ben 4.2.2.2 ve 4.2.2.1 yapıyorum tüm sitelere giriyor. Geçenlerde biri 8.8.8.8 gibi bişey yapınca hızlanıyor gibi bişey yazdıydı. denemek için mesajı aradım tam adres neydi diye bulamadım.

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Black Hawk tarafından yazılan metin:
DobloM tarafından yazılan metin:

Open DNS için;

208.67.222.222

Ben 4.2.2.2 ve 4.2.2.1 yapıyorum tüm sitelere giriyor. Geçenlerde biri 8.8.8.8 gibi bişey yapınca hızlanıyor gibi bişey yazdıydı. denemek için mesajı aradım tam adres neydi diye bulamadım.

DNS serverları, bazen proxy serverları gibi önbellekten yükleme yapar. Bu hızlanma değildir.

Ayrıca belirtelim, DNS server kullanımı serbesttir. Ancak yasaklı sitelere girilmesini değiştirmez.
Telekominikasyon ve İletişim Müdürlüğü tarafından yasaklanan sitelere girişleri desteklemiyoruz, belirtelim.