Esp hill holder asr arizasi

Mehmet Akif

Saygın Üye
Adı
Mehmet Akif Gülbaş
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
Siyah
Bu sabah arbayi çalıştırdım (Doblo 3 kasa) rolatide 1100 devirde felan yanı yüksek çalıştı biraz beklim düşer dedim düşmedi ve esp hill holder asr arızası verdi stop ettim tekrar çalıştırdım yine aynı yaptı 3 km yol gittik hala aynıydı tekrar stop ettim çalıştırdım her şey normale döndü acaba nedendir yardım edermisiniz??

DobloClassic

Daimi Üye
Adı
Barış
Modeli
Akünün durumu nedir? Akraba da D3 var, aküsü bittikten sonra takviye yapıp çalıştırınca airbag arızası verdi. Biraz gezdirip aküyü doldurduktan sonra normale döndü.

Bizimkinde bunlar olmadığından aklıma tek bu geliyor.

Mehmet Akif

Saygın Üye
Adı
Mehmet Akif Gülbaş
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
Siyah
@DobloClassic
Bir sefer bitti takviye yaptık 3 ay felan oldu ama araç hep kısa mesafelerde kullanılıyor

DobloClassic

Daimi Üye
Adı
Barış
Modeli
@Mehmet Akif
Muhtemelen odur. Akü bir kere bittimi zaten randımanı kalmıyor, sürekli kısa mesafede yeterli şarj olmaz ise yeniler bu şekilde arıza veriyor.

Arada yol yapın. En azından kısa mesafede 20-25 dk yol yapın. Daha kısası sıkıntı.

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
@DobloClassic

Tam üstüne basmis arkadaş.Bende kapilari acik unutmustum.Akü bitikti görmediğim Ariza kalmadi ekranda.Takviye sonra si hepsi silindi.Tekrarda cikmadi.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
akünün voltajı düştüğü için geçici hatalar vermiş akünüzü ölçtürün muhtemelen değişmesi gerekiyor