ENGİN OTO

doblomulti

Azimli Üye
merhaba arkadaşlar

bende benim sürekli bakımlarını yaptırdıgım ustam kankam arkadaşım kardeşim abim kısaca herşeyim sayılan ustamın telefon adres bilgilierini veriyorum

kendisi istanbul cevizlibag fırat oto cıkışlıdır :D:D

profesyonel ustadır her konudan anlar kendisi sürekli bakımlarını kendim bizzat servisden yaptırmayıp yanı kazıklanmayıp diyelim :D:D bu ustama yaptırmaktayım.

her konuda ben bizzat yardımcı olurum arkadaşlar cok düşük fiyatla her türlü araç mekanık motor elektrik yedek parça kaporta boya vs en düsük fiyatla kendisi yapmakta

adres: eyüp sultan bulvarı no:36 demirkapı eyüp / İSTANBUL
tel : 0212 612 23 66

iyi günler herkese

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
doblo için bigisayar varmı ki ?

doblomulti

Azimli Üye
premio2007_55 tarafından yazılan metin:
doblo için bigisayar varmı ki ?

premio bilgisayar varmı tam bir bilgim yok ama iyi bir ustadır kendisi.hatta ben 20.000 bakımını evimin önünde yaptırttım :D aldım parçaları aksaraay malzemecilerden sonra gittim taktırdım hiçbir sorun yok
artık 30.000 bakımnıda kendi yerinde yaptrcam artık :))

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
bakımı ben 7000 de bir yaptırıyorum 70 tl hepsi içinde sıkıntım yok.da (servis zamanı) yazısını sildirmek için sormuştım canımı sıkıyo her kontagı cevirdigimde diye sormuştum yinede tşk

doblomulti

Azimli Üye
hımm iyi bir fiyatta yaptırıyosunda ama zaten orjinal malzemeler 70tl den yüksek tutuyo sen nasıl 70 tl ye hepsini yaptırıyosun?

servis zamanımı? benim arabamda hiç böyle bir yazı görmedim :( kötü bir durum bencede. senin araç kaç model kaç binde?

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
hemşo benim aracım 2007 premio 95,000 binde yagı selinia orj yagı nı koyyorum zaten orj başka ne olurda olsun kulanmam