Egsoz ve motordan gelen yanık kokusu

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
Allah Allah!ben hiç denkgelmedim böyle bişeye.yada dikkatimi çekmedi.bi yola gidende bi deneyelim bakalım.belki ben farketmiyorumdur.

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
enteresan..

S@MeT38

Saygın Üye
senin bahsettigin koku ya baskı balatan yada motoru zorlarsan gelebilecek bir koku yol yapmadan aracı oldugu yerde çalıştırdıgın zamanda bu koku geliyormu.ben bikeresinde ava gittigimde dönüşü olmayan tek şeritli bayır toprak ön ve arka teker arası kadar genişliginde olan bir yoldan 3kişi ile aracı ters istikame çevirirdik nasıl oldu bende anlamadım ama çevirdik işte çünkü manevra mesafesi bile yoktu yolun bi tarafıda uçurumdu en fazla motoru orada zorlamıştım araç 2 kerede stop etmişti çünkü tekerler batıyordu o dedigin kokuyu orada fazlasıyla almıştım.birde roptor un dedigi gibi aracı rolantide çalıştırmadan stop etmek çok zararlı tıpkı bir insanın hızlı koşupta birden durup nefes almaya çalışmasına benzer cigerleri müthiş bi şekilde yanarya motorda aynı durum söz konusu birsürü zararı vardır turboya kadar.doblo 909 un dedigi gibide manifold contasındanda gelebilir