Ecufast yazilim hk.

gumus84

Yeni Üye
Herkese merhabalar.

Öncelikle aracim 2021 model 1.3 premio + 95 hp bir kaç kişi ve izlediğim youtube videolarının neticesinde yazılım yukletme konusunda kararsız kaldım aracım henüz 1000 km civarında, deneyim sahibi arkadas ve abilerden yorum almak isterim ilginize şimdiden teşekkür ederim.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Hayırlı olsun. Forumda aratırsanız bulursunuz yaptıran arkadaşların tecrübelerini.

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Herkese merhabalar.

Öncelikle aracim 2021 model 1.3 premio + 95 hp bir kaç kişi ve izlediğim youtube videolarının neticesinde yazılım yukletme konusunda kararsız kaldım aracım henüz 1000 km civarında, deneyim sahibi arkadas ve abilerden yorum almak isterim ilginize şimdiden teşekkür ederim.
Yaptırdık memnunuz alttaki linke tıklayarak inceleyebilirsiniz
EcuFast Performans Farkı...

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz

Mehmetalibagcı

Şehitkamil Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Doblo
Adı
Mehmet ali BAĞCI
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronikci
Aracınız
Doblo
Modeli
Easy
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Herkese merhabalar.

Yazılım iyi ben yaptırdım çok memnun kaldım şehir içi dur kalkta 1.6 gibi seri oldu .
Amma velakin araç 1.3 yani uzun yolda az yakacak uçacak kaçacak gibi düşünme sadece şehir içinde ve kilimayi açtığında araba bohulmuyor . değermi diye soracak olursan değer ben bundan sonra da 1.3 alıp yazılım attırıp binerim