döküm ayaklı tavan çıtası

ademozkaragul

Saygın Üye
Doblo
Adı
adm
Kan Grubu
B RH -
Meslek
Gümrük Komisyoncusu
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
bordo
Arkadaşlar kolay gelsin bende d1 kasa var ilk aldığım zamanlar tavan çıtalarını plastik ayaklı taktırdım ama süsten başka hiç bir işime yaramıyor. Acaba bunların döküm ayaklı olanlarını nerden temin edebilirim özellikle fabrika çıkışlı premiolarda olan modellerden çıkma olmasını istiyorum ayakları ve ara alüminyum demiri boyalı ve sağlam olanından sıfırı zaten yok

fthz

Aktif Üye
Şu an aracın üzerindekiler nasıl bilmiyorum ama aklımda kontrol edeceğim. Şu an Kangoo'm hala bende satamadım, onun tavan çıtalarının ayaklarını döküm. Normal krom ve koruma barı satan aksesuarcıdan taktırmıştım Bağcılardan. Normali 70 tl idi 50 kg taşır diyordular, dökümlüyü 160 tl'ye taktırmıştım 2010'da.

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
Evet bilgi doğrudur döküm ayaklı olanları var ....ancak biraz pahalı.... piyasada büyük aksesuacılarda var kardeşim...........

ademozkaragul

Saygın Üye
Doblo
Adı
adm
Kan Grubu
B RH -
Meslek
Gümrük Komisyoncusu
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
bordo
abi onlara baktım ama benim istediğim yok .Hani d2 kasaların premiolarında var ayaklar ve ara demiri metalik boyalı geçen fiyatını sordum bağcılar 100. yılda 160 tl dediler aynı fiyata orjinal çıkmasını bulabilirsem daha iyi olacak boyasız olunca belli bir zaman sonra döküm olan kısmın üzerindeki astar boya dökülüyor o zamanda tipsiz duruyor orjinalini bulmak istiyorum.