dobloyu vip yapma

serhat7820

Azimli Üye
arkadaşlar aracımı vip yani grand saloonlar gibi yapmayı düşünüyorum.ön koltukların hemen arkasına yerleştirilmiş arkaya bakan iki adet tekli koltuk bagaj kapağı tarafınada 3 lü koltuk acaba sizce nasıl olur diz mesafeleri kurtarırmı.aracımda otomobil diye geçiyor ruhsatta yani 5 kişilk.dediğim şekle getirirsem 7 kişilk olacak ruhsatta ne gibi değişiklik olur.ilgi ve lakanız için şimdiden teşekkürler.

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
Doblolara yapılıyormu bilmiyorum ama Mercedes Vito lara ve Transporte - Caravelle tarzı minibüslere yapılıyor Vip Dizayn bunun için ilk önce Proje çizdirmelisin ve yeterlilik belgeleri ve yeni nesil tadilat belgerine sahip vip dizayn şirketi bulman gerek benim bildiğim ADR Dizayn, Ertex, Dizayn Vip alanlarında en iyisi bunlar.Şöyle bir şey var bu isimlerini verdiğim firmalar Mercedes Vito - Viano - Sprinter, Volkswagen Transporter - Caravelle, Fiat Ducato minibüs tarzı araçları Panelvandan minibüse çeviriyorlar ama Doblo ya yaparlarmı bilmiyorum arayıp bilgi alabilirsin ayrıca bu iş birazda tuzlu kaçar gibi çünkü sadece Proje çizdirmek 1800 - 2000 TL arası herkezde çizmiyor bildiğim kadarıyla

SerCan

Saygın Üye
bencede biraz fazla kaçar araba biraz küçük kalmazmız mı sence ?

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
uzun şanzıman sa süper olur ama kısa ise sıkıntı yaratabilir ben bir kaç tane gördüm dediğin tip vip doblo keyfinden geçilmio içerisine 220 v prizler büyük ekran lcd ler oyun konsolları konmuş tavana kabartmalı şılandırmalı şekil ler yapılmış ama hatırladığım kadarıyla 5 bin küsür masraf etmşti çocuk