Doblo'ya Kardeş ( Öneri ve Fikir )

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Öncelikle merhabalar ;

Dobloya bir kardeş getirmeyi düşünüyorum ama bu getireceğim kardeş tamamiyle zevk için toplamalık olacak yani keyfi, arkadaşımın tamirhanesinde kendi kendime toplamayı düşünüyorum fikir ve önerilerinize ihtiyacım var şu an kafam da bir model belirlemedim ama gereksinim duyduğum özellikler şu şekilde

Kesinlikle arka çeker bir araç olacak bmw piyasa da çok fazla var ve fiyatları şişik olduğu için bmw düşünmüyorum e21 kasası hariç
Genellikle Japon araçlarına bakıyorum
Şahin Doğan kesinlikle istemiyorum.
Motor u 1.8 ve üzeri olarak düşünüyorum
aerodinamik bir yapıya sahip olmasını istiyorum .
Model olarak 95 model altına bakıyorum tabiki classik sınıfına inmeyecek şelilde :)

Aklımda bir kaç araba modei var

Toyota ae86
Ford Sierra
Nissan 200sx
bmw e21
Ford Taunuz yada granada 2.0

Bu clasmanlarda fiyatları uçuk olmayan arka itişli ve 1.8 lt civarında motora sahip araç fikirlerinizi bekliyorum , ayrıca ne kadar bir ticari sayfasıda olsa araçlarla ilgilenen ve bu tarz işlerden anlayan abilerim ve aklından arabayla yatıp arabayla kalkan karşlerim yaşıtlarım olduğuna inanıyorum ve sizlerede bir danışmak istiyorum . Dediğim gibi ihtiyaçtan değil keyfi alınacak bir araç ve kendi zevkime göre toplayacağım. Bu arada sahibinden de 2 tane Nissan 200sx buldum kırmızı olana aşık oldum diğeri de zaten bildiğiniz drift için hazırlanmış ama ben kendim hazırlamak istediğim için hazır araç almak istemiyorum linlerini veriyorum .

Öneri görüş ve fikir ve tecrubelerinizi bekliyorum ...

Kırmızı 200Sx:http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...a-hata-yoktur.sinifinda-tekkk-148819468/detay

Yüklü 200Sx: http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...ll-dolu-bilyeli-garrett-turbo-137217413/detay

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
Toyota ae86 ve Nissan 200sx arasında kaldım...parça bakımından 200sx derim :)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
aslında e21 in hem klasik hemde sportif bir yapısı var güzel sonuçlar çıkarılabilir

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri

Aynen dediğin gibi Can yalnız ae86 pek fazla yok Tr de 1-2 tane 200sx bayağı var ama o linke baktıysan kırmızı olanı bitirdi beni :)

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
aslında e21 in hem klasik hemde sportif bir yapısı var güzel sonuçlar çıkarılabilir

Bir arkadaşım da var güzel modifiye gidiyor araca ama parça sıkıntısı felan var ve sert kullanıma nasıl tepki verir bilmiyorum elimde kalmasından korkum var doğrusu biraz :)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
200sx te alınabilir ozaman bence bu işte parça konusu çok önemi sizin için

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
200sx te alınabilir ozaman bence bu işte parça konusu çok önemi sizin için

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri

Aynen dediğin gibi Can yalnız ae86 pek fazla yok Tr de 1-2 tane 200sx bayağı var ama o linke baktıysan kırmızı olanı bitirdi beni :)
aynen abi kırmızı güzelmiş gerçekten ona bakınca kendimi birden nfs de zannettim :D ae86da bildiğim kadarıyla apex masters elinde var sadece drift amaçlı kullanıyolar abi :) 200 sx alırsan linkden parcalarınıda bulucağını inanıyorum https://www.facebook.com/200sxtr?ref=ts&fref=ts

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
aynen abi kırmızı güzelmiş gerçekten ona bakınca kendimi birden nfs de zannettim :D ae86da bildiğim kadarıyla apex masters elinde var sadece drift amaçlı kullanıyolar abi :) 200 sx alırsan linkden parcalarınıda bulucağını inanıyorum https://www.facebook.com/200sxtr?ref=ts&fref=ts

beyaz bi tane var apex masterin elinde fazla pard istemiyor gerçi ama ne bileyim ben kendim toplamayı istediğim için hazır araç almayı sevmiyorum 200sxlerde baya bi gözüm var ama ae86 birde ford sierra da aklımı çeliyor sierralarda çok fena 2.0 arka çekişli ufak tefek oynamalarla bile mükemmel performans artışı alınıyor.

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri

beyaz bi tane var apex masterin elinde fazla pard istemiyor gerçi ama ne bileyim ben kendim toplamayı istediğim için hazır araç almayı sevmiyorum 200sxlerde baya bi gözüm var ama ae86 birde ford sierra da aklımı çeliyor sierralarda çok fena 2.0 arka çekişli ufak tefek oynamalarla bile mükemmel performans artışı alınıyor.
en iyisi 200sx al parça sıkıntında olmaz motora bişiler yaptınmı canavar olur :D

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
Öncelikle merhabalar ;

Dobloya bir kardeş getirmeyi düşünüyorum ama bu getireceğim kardeş tamamiyle zevk için toplamalık olacak yani keyfi, arkadaşımın tamirhanesinde kendi kendime toplamayı düşünüyorum fikir ve önerilerinize ihtiyacım var şu an kafam da bir model belirlemedim ama gereksinim duyduğum özellikler şu şekilde

Kesinlikle arka çeker bir araç olacak bmw piyasa da çok fazla var ve fiyatları şişik olduğu için bmw düşünmüyorum e21 kasası hariç
Genellikle Japon araçlarına bakıyorum
Şahin Doğan kesinlikle istemiyorum.
Motor u 1.8 ve üzeri olarak düşünüyorum
aerodinamik bir yapıya sahip olmasını istiyorum .
Model olarak 95 model altına bakıyorum tabiki classik sınıfına inmeyecek şelilde :)

Aklımda bir kaç araba modei var

Toyota ae86
Ford Sierra
Nissan 200sx
bmw e21
Ford Taunuz yada granada 2.0

Bu clasmanlarda fiyatları uçuk olmayan arka itişli ve 1.8 lt civarında motora sahip araç fikirlerinizi bekliyorum , ayrıca ne kadar bir ticari sayfasıda olsa araçlarla ilgilenen ve bu tarz işlerden anlayan abilerim ve aklından arabayla yatıp arabayla kalkan karşlerim yaşıtlarım olduğuna inanıyorum ve sizlerede bir danışmak istiyorum . Dediğim gibi ihtiyaçtan değil keyfi alınacak bir araç ve kendi zevkime göre toplayacağım. Bu arada sahibinden de 2 tane Nissan 200sx buldum kırmızı olana aşık oldum diğeri de zaten bildiğiniz drift için hazırlanmış ama ben kendim hazırlamak istediğim için hazır araç almak istemiyorum linlerini veriyorum .

Öneri görüş ve fikir ve tecrubelerinizi bekliyorum ...

Kırmızı 200Sx:http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...a-hata-yoktur.sinifinda-tekkk-148819468/detay

Yüklü 200Sx: http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...ll-dolu-bilyeli-garrett-turbo-137217413/detay

granada nın eskisi makbuldür...ama daha makbulü consul dür.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-esi-benzeri-yok-1972-fort-consul-2-3-v6-gt-full-orjinall-151178756/detay

burada en akıllıca seçim ford sierra olur.hatta 4wd sini bulabilirsen daha güzel olur.1990 lı yılların en popüler ralli araçlarından biriydi sierra!

ben olsam consul alırım.çünkü ben akıllı değilim!2.3 v6 her erkeğin hayalindeki pamela anderson gibidir!olgun,güçlü ve ateşli!

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
granada nın eskisi makbuldür...ama daha makbulü consul dür.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-esi-benzeri-yok-1972-fort-consul-2-3-v6-gt-full-orjinall-151178756/detay

burada en akıllıca seçim ford sierra olur.hatta 4wd sini bulabilirsen daha güzel olur.1990 lı yılların en popüler ralli araçlarından biriydi sierra!

ben olsam consul alırım.çünkü ben akıllı değilim!2.3 v6 her erkeğin hayalindeki pamela anderson gibidir!olgun,güçlü ve ateşli!

valla abi klasiğe de pek kaçmak istemiyorum o arçlar çok oturaklı oluyor ben zıcık spor bişiler bakıyorum oynamalık zaten benim amacım biraz farklı rx7 bakıyorum ama pek fazla rx7 yok Tr de olanlarda eski kasa dediğim gibi 200sx sierra felan bakıyorum fazla classic olmayın azıcık sportif bende koyacam spoertif bişiler ama ben daha 4-5 ay düşünürüm heralde :) istediğim gibi bi araba bulamadım hala