doblonun iç aydınlatmasında nasıl bir değişiklik olabilir

APAK1907

Azimli Üye
Adı
Ahmet
Meslek
Fırın opr.
Modeli
Renk
Beyaz
Merhaba arkadaşlar.ben siteye yeni katılıyorum.Sizlerden bi konu hakkında yardım istiyorum.2007 model doblom var,araç içi aydınlatmasında nasıl bir değişiklik yapabilirim.bu konuda çalışması olan varsa yardımlarını bekliyorum.

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
Kardeş Öncelikle Hoşgeldin Aramıza;
İç Aydınlatma İçin Süper Power Ledler Var 3A ve 5A ile Çalışanları Var Ben Onların 3 Tanesiyle Odayı Rahat Aydınlatıyorum Fiyatıda Bir Kaç Dolar Bişe Arabanın İçi Nurlanmış Gibi Olur :D :D :D

Nasıl Bir Aydınlatma İstediğini Daha Açık Yazarsan Daha iii Yardımcı Oluruz

tiriska

Azimli Üye
Arkadaşım Şerit led ler var 1metresinde 60 tane led var istediğin uzunlukta kes çift taraflı bantla yapıştırabilirsin birde bunlar 12 voltla çalışıyor istediğin kadar kes gene 12 volt renk çeşitleride fazla tercih senin linkte örnek var fiyatıda hesaplı http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bahce-yapi-market-yapi-malzemeleri-aydinlatma-serit-led-1-mt-ic-mekan/detay?

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
ben yaklaşık 6-7 aydır şerit ledleri araştırıyorum arkadaşlar size tavsiyem şerit ledlerin ince silikonluları var onlardan alın ve kalitelisini alın bazıları açık devre yangın çıkartma riskleri var bu konuda ÇOK DİKKATLİ OLUN....

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
hangisi kaliteli hangisi değil nerden bilicez, bulduğun kaliteli bir ürünün linki var mı

kokplot

Onursal Üye
aslında ben bir boş vakit bulsam bu işin en kısa zamanda uzmanı olurum . en sevdiğim iş araç içi aydınlatmaları gerekli şekilde modernizasyon etmek.

işe, özellikle led teknolojisini kullanarak aracı gömme ışıldak haline getirmek le başlayabilirim.;)

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
İşin Aslına Bakarsan Bi Alman Ürünü Varmış İsmi Tam Aklımda Değil Benim Elektronikçi Arkadaş Demişti Ömürlük Gidermiş...