Doblo ses tesisatı YARDIM

AlankoliqLaz

Aktif Üye
selamun aleyküm arkadaşlar.
ben doblonun ( D3 ) orjinal teyibini değiştirmeden bu teyibe uygun ses tesisatı yapmak istiyorum ( hoparlar, boofer, anfi ve başka ne gerekiyorsa ) hoparlörün boofer çıkışları doblonun orjinal teyibine uyan önerdiğiniz bi marka, model varmı ?
marka jbl olursa memnun olurum.

şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
baki abi bu işle işgilenecekti oda arabasınıa yapacaktı

AlankoliqLaz

Aktif Üye
tamam ozaman baki abiye bi soralım.

eğer D3 e uygun girişli bi sistem bulup fiyatıda uygunsa bende yaptırmayı düşünüyorum

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
AlankoliqLaz tarafından yazılan metin:
selamun aleyküm arkadaşlar.
ben doblonun ( D3 ) orjinal teyibini değiştirmeden bu teyibe uygun ses tesisatı yapmak istiyorum ( hoparlar, boofer, anfi ve başka ne gerekiyorsa ) hoparlörün boofer çıkışları doblonun orjinal teyibine uyan önerdiğiniz bi marka, model varmı ?
marka jbl olursa memnun olurum.

şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

sevgili kardesim orjınal teyıbinı bozmadan tesısat yapmak mumkun.....bunun icin bır adet orjınal cıkısı anfı cıkısına cevırıcı converter lazım anfi kolon ve woofer ve tesısat kolay eger ıstanbula gelmen mumkunse bır kac saat ıcınde aracının tesısatını yaptırtır senı yolcu ederım...ıstersen arkadaslarım ptt kargoyla tesısatını kapına kadar yollarlar....konu hakkında bılgı almak fıyat sormak ıstersen snt tunıng garage den akıf arkadasımın telını vereyım bugun acıklar bılgı alabılırsın....0532 447 11 39......bende sımdı arayıp ne ıstedıgın hakkında bılgı verıcem....

AlankoliqLaz

Aktif Üye
baki abi benim istanbula gelmem mümkün değil :) ehliyet yok bende + öğrenciyim maalesef :) bi miktar birikmişim var şimdilik fiyatları değerlendiriyorum. yani kısacası toplam maaliyeti ne kadar olur bu tesisatın ? maksat şuanlık bilgi sahibi olmak ama olurda kafama yatan bi tesisat bulursam ve elimdeki paraya denk gelirse almayı düşünüyorum.

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
baki abi benim istanbula gelmem mümkün değil :) ehliyet yok bende + öğrenciyim maalesef :) bi miktar birikmişim var şimdilik fiyatları değerlendiriyorum. yani kısacası toplam maaliyeti ne kadar olur bu tesisatın ? maksat şuanlık bilgi sahibi olmak ama olurda kafama yatan bi tesisat bulursam ve elimdeki paraya denk gelirse almayı düşünüyorum.

verdıgım teli ara senden alo beklıyor fıyat versınler sana

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

baki abibnin dediği yeride ara olmadı sana yakın yerlerdende fiyat arraştırması yaparsın ama muhakka çok iyi birine yaptır başın ağırmasın

AlankoliqLaz

Aktif Üye
aradım baki abinin verdiği numarayı yaklaşık 700 küsür tutuyo sade malzemeler işçilik hariç. burdada bakıcam bi fiyatlara. ama bazı yerlerde fiyat fazla uçuk oluyo o yüzden araştırıyorum şimdilik.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
araştır sonuçları bize bildir :D