Doblo Kış Lastiği Alanlar - Alacaklar

Hangi marka?

• Lassa

• Bridgestone

• Petlas

• Goodyear

• Michelin

• Continental

• Nokian

• Yokohama

• Pirelli

• Dunlop

• Diğer Marka

• Toplam katılım
    135

doktoryusuf

Onursal Üye
Doblo
Adı
Yusuf İmamoğlu
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Emekli
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
Beyaz
Merhaba,
Standart 195/60 r16 diye biliyorum. Lastiğin genişliğinin artması kış lastiği için avantaj mıdır?
Araçta yük taşınmayacak, iş için değil aile arabası olarak kullanılıyor. Bu durumda lastik ebadının ne olması gerekir? Bunu tamamen bilmediğimden soruyorum.
Tavsiye etmiyorum orjinal ebadından çap olarak küçük lastik. Aracın tekeri daha fazla dönecek km saati daha fazla hız gösterecek.

oguzhang

Azimli Üye
Doblo
Adı
Oğuzhan Güler
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Good year ultra grip 8 205 55 r16 91t taktırdım. Lastikçi orjinal boyutunu taktır daha iyi olur sana uyguna verelim diyip 405 tl fiyat verdi. Bende pahalı diyince, diğer bir arkadaş abi muayenen kışın değilse al bişey olmaz dedi. Tutturabildiklerine heralde :)

Lastik ile ilgili ilk görüşüm acayip konforu arttı arabanın. Orjinal 4mevsim lastik varken sağa sola savruluyorduk arabada. Şimdi ise binek araba konforuna yakın oldu.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Good year ultra grip 8 205 55 r16 91t taktırdım. Lastikçi orjinal boyutunu taktır daha iyi olur sana uyguna verelim diyip 405 tl fiyat verdi. Bende pahalı diyince, diğer bir arkadaş abi muayenen kışın değilse al bişey olmaz dedi. Tutturabildiklerine heralde :)

Lastik ile ilgili ilk görüşüm acayip konforu arttı arabanın. Orjinal 4mevsim lastik varken sağa sola savruluyorduk arabada. Şimdi ise binek araba konforuna yakın oldu.
205 lastiklerle yol tutuşu çok güzel oluyor.

furna53

Azimli Üye
Doblo
Adı
Zekeriya
Kan Grubu
0 +
Meslek
Inşaat
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2016
kampanyadan aldim lassa snoways4 265tl adet fiyatı kışlık lastikte lassa çok başarılı