doblo jant oylaması

ERCAN

Daimi Üye
Ekrem tarafından yazılan metin:
undabah tarafından yazılan metin:
Madem jant alacaksınız fiorino, brava falan boşverin şık birşey alın bir sürü model var millet aracından söküyor orjinali takmak pek mantıklı değil. Bakınca jant var bile demezler :)

buna katılmıyorum
Buna bende katılmıyorum..katılırım..ancak aracın orjinal jantlarının teknik verileri ..arabaya hangi katkıları sunuyorsa..istediğin markanın malını al taktır..ama her modelini değil...

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
http://www.yedekparca.com/11833.html# bu jantlar nasıl yakışmaz :D

geremy

Onursal Kurucu
güzel gözüküyor yanlız çıkma lastik ve jant alırken iyi bir uzmana göstermekde fayda var arkadaşlar.

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
orası ayrı bir mevzu tabi :) Milletin söktüğü jantı biz beğenip takıyoruz elbet. ona bakarsanız Millet 2010 model doblosunu aracını satıyor beğenmeyip millet beğemiyor diye biz almayalım mı yani ;)

tamz

Daimi Üye
1020907smallrx0.jpg

Bence en güzeli bu orjinal jantlar :)

KinqDoblo33

Azimli Üye
ERCAN tarafından yazılan metin:
Ekrem tarafından yazılan metin:
undabah tarafından yazılan metin:
Madem jant alacaksınız fiorino, brava falan boşverin şık birşey alın bir sürü model var millet aracından söküyor orjinali takmak pek mantıklı değil. Bakınca jant var bile demezler :)

buna katılmıyorum
Buna bende katılmıyorum..katılırım..ancak aracın orjinal jantlarının teknik verileri ..arabaya hangi katkıları sunuyorsa..istediğin markanın malını al taktır..ama her modelini değil...
Fiorino Jantlarına nikolaj çektirdi bir arkadaşım ve süper oldu ama masrafı biraz büyük oldu nikolaja qöre 300 tl arabanın jantlar çok dikkat çekici.